Skrze tanec, meditaci a sdílení v ženském kruhu,
objev své světlo, radost a celistvost.

Milá ženo, přijď oslavit sebe a svůj život! Budeme společně tančit, meditovat, relaxovat, probouzet a sdílet ženskou energii. Prožívej samu sebe v jemnosti, lásce, tichu a tmě, hravosti a divokosti, a to vždy přesně tak, jak si v daném okamžiku sama dovolíš.

Večerní setkání probíhají v bezpečném prostředí ženského kruhu, v intimitě a důvěře. Dovol si potkat se hlouběji sama se sebou a vnést do nitra více tichosti, míru a milující laskavosti.


Zkušenosti účastníků

Na setkáních se Zitou cítím vždy tolik ženskosti, pokory, důvěry a vzájemného plynutí v ženské radosti. Všechna setkání mě velmi ovlivnila, otevřela dveře, dovolila mi nahlížet, ochutnávat sebe samu v pravdivosti. Umožnila mi to. Jen mě vedla a nechala, ať vše udělám sama, nebo nechám být. V mém životě za poslední rok nastaly obrovské změny, cítím se volná, nezávislá na jiných. Miluji se, věřím si a nehodnotím. Jsem. Každý den je radost.
Vlaďka
Setkání vedená Zitou mi změnila život. Spojila jsem se se všemi částmi svého těla i duše. Se zdrojem svého ženství a sexuální síly. Překonala mnoho vnitřních bloků a omezení a naučila se radovat ze života v jeho plnosti a celistvosti. Naučila jsem se říkat ANO všemu, co život přináší. Nechávat věci plynout, nebojovat a žít více v přítomnosti - prožívat daný okamžik TADY A TEĎ.
Eva

Zita Žurková

Miluji ženy a jejich proměny, miluji uvolnění a setkávání ve skupinách žen. Setkání „JSEM ŽENA“ vycházejí z inspirace, kterou jsem načerpala na své vlastní cestě tantrickou jógou, tantrickým učením The Art of Being - Umění být a Sky-Dancing tantrou a z mnohaletých zkušeností s vedením ženských skupin Mohendžodáro.

Pokud je člověk v napětí, jen velmi těžce se může naladit sám na sebe, natož plně prožívat. Proto považuji za zásadní uvolnění. Uvolňovat se tancem, pohybem, procházkou v přírodě, aktivní meditací. Každý si může najít svůj způsob. Důležité je také si takovéto uvolnění umět „dovolit“.

Cituji americkou lékařku Marlo Morgan: „Život je služba nám samým. Můžeme obohatit vlastní život, dát něco sami sobě a být tvořiví a šťastní jen tehdy, pokud si to sami dovolíme.“

S vděčností děkuji bytostem, díky nimž jsem dnes tam, kde jsem, a nabízím to, co nabízím. Jsou to Marcelka z hor, Naropa, Alan Lowen, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová, Igor Samotný.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jaké motivace ženy vedou, až je dovedou k Mohendžodáru, nebo jaké změny může tantra jóga pro ženy přinést do partnerského vztahu.

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1