Termíny workshopů a přednášek hostujících lektorů

2 100 Kč

Přihlásit se

ZRUŠENO Sebepéče o ženy – Vědomý čas na lásku sama k sobě

So

18.4.2020

10 - 18 hod.

Seminář SEBEPÉČE O ŽENY je shrnutím mých poznání a zkušeností načerpaných od moudrých i domorodých žen  a jejich radami a zkušenostmi, jak si projevovat lásku v každodenním životě péčí o své tělo, mysl, srdce a ducha.

"Každý čin péče o sebe je silné prohlášení: Jsem na SVÉ straně, jsem na své straně, jsem více a více na své straně." - Susan Weiss Berry

Seminář je vhodný pro všechny ženy. Základem jsou tradiční léčivé techniky pečující o ženské orgány tak, že jim dávají nebo obnovují nový život a které zároveň přinášejí výpověď o tom, co znamená býti ženou.
Být v rovnováze se sebou a s životem okolo, který je plný stresu, je výzva, která se dotýká celé naší bytosti. I naší schopnosti otevřít se změně a jít hluboko. Možná až ke svým kořenům.

Seminář bude volně plynout a navazovat na vaše témata. Zahrnuje tyto techniky:
• automasáž břicha v duchu jihoamerické tradice
• ženská napářka a bylinné koupele
• základní akupresurní body pro naši pohodu
• léčivý pohyb - co dělá dobře naší děloze
• dechové techniky
• psychohygiena - vyživující denní rituály pro pocit
spokojenosti
• relaxace - jak na to

Pokud máte pocit, že je čas začít dávat sama sobě, dotknout se svých vlastních kořenů a začít je živit, jste tady správně.

Více o Kateřine Beardmore:

Touha porozumět sobě a životu okolo mě vedou k nekonečnému poznávání těla, psychiky a celého Vesmíru. Díky tomu jsem vystudovala zdravotnickou školu, homeopatii a naturopatii, absolvovala nespočet různorodých seminářů o léčení a seberozvoji. Tím největším pohonem pro toto hledání, je má ohromná citlivost na všech úrovních, kterou jsem určitý úsek svého života vnímala jako velké omezení a i nespravedlnost. Citlivost se stala mojí učitelkou.
Díky mateřství a všem těžkým zkušenostem s ním spojeným, jsem se začala zabývat také poporodní a těhotenskou péčí o ženy.
Posledních šest let čerpám zejména od žen z tradičních kultur světa, kterým jsem nesmírně vděčná za jejich sdílenou moudrost a otevřená srdce. Ženy ve všech podobách jsou mojí stálou inspirací.

 

950 Kč

1 150 Kč při platbě po 18.4.

Přihlásit se

ZRUŠENO Pravidla HRY ŽIVOTa a DNA – Souvislosti v praxi

Ne

19.4.2020

9:30 -18:00 hod.

Už jako malá jsem byla zvídavé dítě a zvídavost mne neopustila ani později. Zajímalo mne vše, co bylo zahaleno tajemstvím. Co věda teprve začala zkoumat (nebo ještě ani nezačala), vzájemné vztahy a vazby mezi jednotlivými obory, souvislosti mezi námi a vším a co nás obklopuje.
Proč má naše DNA 2 vlákna a ne třeba 12? K čemu ta vlákna jsou? K čemu slouží DNA? Je DNA jednou pro vždy daná nebo se dá měnit? A mohla bych ji měnit já sama? Podle mé vůle a mého záměru? A jestli ano, tak jakým způsobem?

Také Vás napadly podobné otázky?

Máte chuť prožít zajímavou neděli, načerpáním zajímavých informací o dvojité šroubovici DNA a jejím účelu a vlivu na Váš každodenní život? Vyzkoušet si praktická cvičení pro odstranění příčin mnoha Vašich problémů, snadno zakomponovatelná do běžného, denního života? Poslechnout si hru na neobvyklé hudební nástroje, jako jsou handpan, gong, zvonky nebo tibetské mísy? A máte-li zájem, nechat si diagnostikovat Váš zdravotní stav pomocí diagnostického přístroje Omega?

Pak je neděle 19.4.2020 ideálním termínem, kdy toto vše a mnoho dalšího na Vás, na semináři Pravidla HRY ŽIVOTa DNA, čeká! Program této neděle zaručí harmonické splynutí obou mozkových hemisfér v jeden dokonalý celek. Spojení levé mozkové hemisféry (informace a znalosti) s pravou mozkovou hemisférou ( intuice, pocity, krása, prožitek), korunované nabídnutými možnostmi řešení a inspirací k provedení žádoucích změn.

Téma DNA vede přes dědičnost, genetiku, úpravu našeho genomu ( invazivně, neinvazivně), souvislosti mezi DNA a našimi vlohami, určení našich předpokladů, talentů a schopností, DNA a biofotony a jejich vliv na naše fyzické tělo a zejména zdraví, živoucí světlo a biofotonová energie neboli pravzorec božství v nás, rozluštění lidského genomu a jeho tzv. odpadová část, k čemu nám naše DNA slouží a k čemu ji lze využít, DNA a vědomí, DNA a frekvence, programování DNA, aktivování DNA... a mnoho dalšího.

Míša Vám představí možnosti, pomocí kterých můžete sami, aktivně, ovlivňovat nejen dění kolem Vás, ale i Váš osobní život i Vaše vnitřní pocity, emoce a prožitky.
Na semináři Pravidla HRY ŽIVOTa a DNA, Míša ukáže, jak Vaše mysl pomocí Vašich emocí určuje váš každodenní život. Jak můžete dosáhnout úspěchu, vyšší výkonnosti a zejména pocitu vnitřního štěstí, nezávisle na tom, v jakém oboru působíte či jakým výzvám čelíte.

Kdykoli je před vámi složitý úkol, jste zahlceni prací nebo máte podat nějaký výkon, smísí se energie dané situace s myšlenkami, které vám v té chvíli probíhají hlavou. Emoce a pocity vznikající z této směsice myšlenek nakonec ovlivní to, jak se celá situace vyvine.
Pokud tedy na povrch vyplují například nežádoucí emoce, jako je nervozita, hněv nebo strach, musíte mít k dispozici správné znalosti, nástroje a techniky, které dokážete uplatnit tak, aby se situace vyvinula pro vás žádoucím směrem.
Právě v tom tkví tajemství úspěchu a vnitřního štěstí – a může se to naučit každý.

A protože DNA bezprostředně souvisí s naším zdravím a pohodou, ať již fyzickou či psychickou, máte možnost si v průběhu dne nechat diagnostikovat Váš zdravotní stav pomocí přístroje Omega. Jedná se o vyšetření energetiky těla na základě 300 úderů Vašeho srdce. Tato diagnostika odhalí psycho-emocionální stavy, neurohormonální regulaci, biorytmus a samozřejmě i stav Vašich čaker, aury a meridiánů ( energetických drah).
Výsledky diagnostiky obdržíte obratem na Váš email (nezapomeňte si vzít s sebou Váš mobil nebo tablet) a závěr nedělního dne bude patřit seznámení s informacemi, uvedenými v diagnostice a vysvětlení konkrétních příčin problémů, včetně možností jejich nápravy.
Hodnota této diagnostiky dle běžného ceníku je ve výši 750 Kč.
Pro účastníky tohoto semináře je diagnostika pomocí přístroje Omega již zahrnuta v ceně semináře.

Co si vzít s sebou: Blok, psací potřeby, pohodlné oblečení, tablet nebo mobil pro přijetí emailu diagnostiky a zejména dobrou náladu a úsměv.

Místo konání

MAITREA, a.s.
Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení..