Chcete se stát hostujícím lektorem Maitrey?

Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete uspořádat svůj seminář nebo přednášku v MAITREE!
Nabízíme pronájem velkého sálu (62 m2) včetně příslušenství pro účely pořádání seminářů, výcviků a uzavřených skupin. 

Kalendář akcí hostujících lektorů

Lucie Mutínská

Terapeutická jóga - Jóga pro Šťastnou páteř

Každé pondělí v 8:30 - 9:30

Zveme vás na terapeutickou a zdravotní jógu, která pomáhá od bolestí zad i jiných partií, ukazuje správné pohybové návyky a zbavuje nás nevhodných stereotypů. Naučíme se správnému držení těla a pohybu nejen při vlastním cvičení, ale i tomu, jak jej integrovat do běžných denních činností.

Kontaktní osoba: Lucie Mutínská, tel. 775 222 325, email: lucka@studiomandala.cz 

Olivie Pospíšilová

Rozkvétání ženy - cvičení Mohendžodáro

Každé úterý  29.3. - 28.6. 2022 v 18:30 – 21:00

Skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro posílíme své ženství a vydáme se zpět k moudrosti svého těla i duše. Odpočineme si od stresu i napětí a načerpáme novou energii a sílu. Vrátíme se zpátky k sobě a k hlasu svého srdce.

Cena: 4 600 Kč / 12 lekcí (kromě 17.5. a 31.5. 2022)

Kontaktní osoba: Olivie Pospíšilová, email: olivie.pospisilova@centrum.cz  

Loona Dance - taneční prožitková meditace pro ženy

Středy jednou za 14 dní:  27.4., 11.5., 25.5., 8.6., 22.6. 18.30 - 20.30

Loona dance je tancem dělohy (lůna) a tancem Luny. Skrze taneční prožitek propojuje a harmonizuje 4 ženské pilíře - 4 ženské archetypy Panna, Matka, Čarodějka, Vědma s ženským lunárním cyklem. Základem je oživení pánve. Během tančení se soustředíme na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě).

Kontaktní osoba: Veronika Součková, 604 232 510, verca.souckova@gmail.com 

Olivie Pospíšilová

Access energetický Facelift - kurz

14.5. 2022 v 9:30 – 17:30

Dovolíte sobě i svému tělu rozkvést a zářit? Dovolíte si přestat své tělo soudit ? A dovolíte si začít cítit spojení, laskavost k sobě i ke svému tělu? Tohle a mnohem víc umí nádherný tělesný proces s názvem Facelift . Je to laskavá, pečující, vyživující, hýčkající a zároveň dynamická energie, která o tělo pečuje, hýčká jej, omlazuje, regeneruje a rozpouští vše, co už mu neslouží. Facelift mění víc než jen vaši tvář. Během tohoto celodenního kurzu vás seznámím se vším, co je potřeba. 2x absolvujete a 2x darujete Facelift. Stanete se praktikem Access Energetic Facelift™.

Kontaktní osoba: Olivie Pospíšilová, email: olivie.pospisilova@centrum.cz  

Petra Pejchalová

RECEIVE YOURSELF: seminář konstelací LIP podle W. Nellese

14. 5. 2022 v 10:00 - 18:00

V procesu životní integrace (LIP) se poocí zástupců díváme sami na sebe a svůj životní příběh. Jde o velmi klidný a nedramatický, ale velmi hluboký a často dojemný vnitřní proces. Dochází ke spontánnímu ocenění své svébytné životní cesty a spojení se svou nejpůvodnější vnitřní podstatou, se svou jedinečnou misí, s níž jsme sem přišli. Někteří účastníci proces prožívají jako jakési zasvěcení do své vlastní bytostné esence.

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, tel.: 731 968 319, petrape13@volny.cz

Olivie Pospíšilová

Požehnání pro ženské lůno

17.5. 2022 v 14 – 17 hod. nebo 18 – 21 hod.

Požehnání pro ženské lůno je dar hluboké transformační energie přicházející k nám od posvátného ženství. Je pro všechny ženy, které se chtějí propojit se svou ženskou podstatou, uzdravit a podpořit svůj vztah k sobě, svému tělu a vědomému ženství.           Každé požehnání lůna nás léčí a spojuje s esencí té, kterou jsme. Posiluje nás na naší ženské cestě světem a obnovuje v nás naši sebejistotu, tvořivost, sexualitu a duchovno.

Cena: 400 Kč 

Kontaktní osoba: Olivie Pospíšilová, email: olivie.pospisilova@centrum.cz  

Míša Petersen

Tanec Jaguára – Protančete se energií silových zvířat

31. 5. 2022 v 17:30 - 21:30

Kondorovy oči vidí minulost i budoucnost a Orlova energie nám pomůže najít správný směr. Naučíme se také prastarému nástroji Vhledu. Toto vnitřní vidění odkrývá, co v nás odjakživa dřímá a čím bychom se mohli v životě zabývat. Pomáhá nám najít způsob, jakým se můžeme učit, přijímat informace a plně rozvíjet svůj vnitřní potenciál. Dovolte si vzlétnout a být sami sebou, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Kontaktní osoba: Michaela Petersen, tel. 604 602 246

Jan Komeda Monika Sičová

Třetí oko a tantra s Janem a Monikou

7. 6. 2022 v 10:00 - 18:00

Třetí oko v kontextu tantry s Janem Komedou a Monikou Sičovou je výjimečná příležitost seznámit se s tantrickými principy a posílit je zaměřením na aktivaci třetího oka.  Tantrická intimita a síla třetího oka  povyšuje milování na vrcholně vědomý, extatický a intimní zážitek. Tento kurz je pro každého, kdo by chtěl vnést do svého života více sexuální a spirituální extáze zároveň

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Petra Pejchalová

OCHUTNÁVKA konstelací LIP podle W. Nellese

23. 6. 2022 v  18:00-21:00

Tento večer je určen pro ty, které zajímá práce s konstelačním formátem LIP (Life Integration Process = Proces životní integrace) vytvořeným Wilfriedem Nellesem, a rádi by ho zažili na vlastní kůži - ať už jako klient nebo jako zástupce v procesu druhých. LIP propojuje metodu zastupování dle B. Hellingera s modelem stupňů vědomí v životě dle W. Nellese. Pozornost tu není zaměřena na vztahy s druhými lidmi tak jako u rodinných konstelací, ale jen na klienta samotného, na jeho jedinečnou životní cestu.  

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, tel.: 731 968 319, petrape13@volny.cz