Termíny workshopů a přednášek hostujících lektorů

5 900 Kč

6 900 Kč při platbě po 31.10.

Přihlásit se

Žij svou jedinečnou esenci a krásu – Oblékej se v souladu se svou duší i tělem a svou životní cestou

So – Ne

7. – 8.11.2020

So, Ne: 9:30 - 19:30 hod.

Často se oblečení vnímá jako povrchní a nutná součást každodenního života. Opak je pravdou. Každá barva, každý materiál, střih, vzor, druh oblečení, šperk, kabelka i boty s sebou nesou svou energii a my ji společně s nimi žijeme a vyzařujeme.

Chybí Ti v životě větší sebevědomí a úcta k sobě?
Zapomínáš na svou ženskou energii a nepečuješ o ni?
Nevíš jdeš - li životem po správné cestě?
Těžko hledáš čas na různé sebe rozvíjející techniky?
Rozčilují, iritují Tě Tví blízcí, kolegové i cizí lidé?
Vynakládáš zbytečně peníze na své oblečení a leží Ti v šatníku?
V obchodech jsi ztracená v množství stylu a módy?

Nabízím Ti řešení

Jak žít svou neopakovatelnou esenci? Jak vědomě, lehce a hravě podporovat sama sebe na své cestě? Jak se díky oblékání stále rozvíjet? Jak tomu všemu porozumět a umět se obléknout sama do sebe? Cítit se krásnou a sebevědomou, tvořivou ženou?

Budeme meditovat, ladit se na své dary i stíny, na svou opravdovost. Povídat si, hrát si a vnímat barvy a látky, oblečení a vše, co k odívání a módě patří.

Prakticky Tě povedu k porozumění a poznávání sama sebe. Seznámím Tě s terapeutickým, transformačním a pomocným nástrojem. Podporou a kouzlem každého druhu oblečení a doplňků. Energiemi a esencemi barev, střihů, vzorů a materiálů. Detailně se naučíš rozumět souvislostem mezi oblečením a sebou.

Co získáš

Vše budeš umět využít ve svém životě. Pocítíš své sebevědomí a přirozenost vnitřní i vnější krásy. Zamiluješ se do sebe a budeš zářit láskou. Tím obdaruješ sebe i druhé. Zvládneš kombinovat vhodné kousky oděvu a cítit se krásnou ženou.

- Nahlédneš ke svým kořenům a s pokorou jim poděkuješ
- Dozvíš se o svých stínech a s láskou je přijmeš
- Projasníš si své talenty a dary, svou životní cestu
- Rozpoznáš své vnitřní zmatky
- Odhodíš své masky
- Uvědomíš si, kdo jsi a sladíš svou cestu duše i těla
- Narovnáš si vztahy ke svým blízkým
- Budeš tolerantní k lidem kolem sebe, porozumíš jim

Zvu Tě na seznámení se sebou a také se na Tebe těším

Přeješ si vědomě podporovat a žít jedinečnost své ženy?
Toužíš po tom mít šatník s oblečením, které sluší Tvému tělu a prospívá Tvé duši?
Ráda by sis uměla v obchodech vědomě, s citem a vkusem vybrat oblečení do svého šatníku?
Přeješ si poznat svou osobní barevnou typologii a fyziognomii těla?
Ráda by si své peníze investovala moudře při výběru oděvu?
Přeješ si každé ráno s lehkostí a bdělostí vybrat správný model na sebe?

Seminář/workshop je určen ženám, které se chtějí více dozvědět samy o sobě. Možná se jen ujistit, že jejich cesta je ta pravá. Umět se rozhodnout pro životní změny. Chtějí se s lehkostí, radostí, jistotou a bdělostí oblékat. Chtějí si umět vybrat oblečení, které jim sluší, díky kterému září, které zvědomuje jejich životní energii.  Rády porozumí barvám, střihům, vzorům i materiálům a budou si umět svou skříň tvořit samostatně. Nenechají se ovládat módními výstřelky. Budou umět kombinovat kousky oděvů, barev a doplňků. Budou umět nakupovat vědomě a vynakládat své peníze moudře na oblečení, které jim udělá velkou službu a nebude jen viset na ramínku. Každé odhalíme její osobní jedinečnou barevnou typologii a fyziognomii těla. A odkryjeme jedinečnou cestu jejich duše.

Mimořádně zadáno jen pro ženy. Setkáme se v malé skupince maximálně 12ti žen.

O MNĚ

Prošla jsem mnoho seminářů o módě, stylech, barvách ale také terapeutických a sebe rozvojových. Nicméně největším učitelem je mi život sám a každodenní situace. Móda, oděv, látky a barvy mě provází doslova celým mým životem. Vyrůstala jsem v rodině tkalce a přadleny, dali mi do vínku vědění, lásku a cit k textilu i řemeslu. Moje o 10let starší sestra byla švadlena a ta mi pomáhala s mými prvními krůčky v šití na stroji. V současnosti vedu semináře o módě a jejich sebe rozvojových účincích, terapeutických schopnostech. Vedu osobní oděvní konzultace, pomáhám s úpravou šatníku, vytvářím nové šatníky společnými nákupy, navrhuji a šiji na zakázku originální oděvní kousky a také tvořím své vlastní modely.

Měla jsem období, kdy jsem módou a oblečením opovrhovala a považovala je za velmi povrchní a marnivé než jsem postupně dospěla k poznání, jak hluboký má pro nás smysl a vliv, jak muže být terapeutické, transformační a sebe rozvíjející. Těší mě ta jemná uvědomění, aha momenty a osobní proměny, které jsou často na mých seminářích až překvapivé.

Naplňuje mě pomáhat ženám i mužům najít jim jejich vlastní oděvní styl. Jedinečný, podporující, příjemný a pohodlný. Takový, aby se cítili velmi, velmi dobře.  Přeci jen chodíme v oděvu 80% času a je pro nás důležitý.

Každé účastnici semináře nabízím 30% bonus na další mé služby. Každá z těchto aktivit je dalším obohacujícím, transformačním procesem. Někdo zvládne jít již sám a někdo rád využije pomoc v prvních krocích a proměnách:

- osobní konzultace
- regeneraci a obnovu šatníku (vyčištění skříní, šaten, botníků a šperkovnic) Ponechávám kvalitní a přínosné oblečení a upravím ho pro další nošení.
- společný výběr a nákup oblečení, doplňků i vhodných obchodů
- na navržení a ušití originálních kousků oděvu

Místo konání

MAITREA, a.s.
Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení..