Chcete se stát hostujícím lektorem Maitrey?

Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete uspořádat svůj seminář nebo přednášku v MAITREE!
Nabízíme pronájem velkého sálu (62 m2) včetně příslušenství pro účely pořádání seminářů, výcviků a uzavřených skupin. 

Kalendář akcí hostujících lektorů

Míša Petersen

Vize Orla – Tanec posvátného dravce

11. 4. 2024 v 18:00 - 21:30

Večer radostného rozletu s tímto posvátným dravcem bude plný tance a rituálů se vším, co symbolizuje. Propojíme se s přírodními živly a necháme do sebe vstoupit nádhernou esenci Orla, … jejich tanec poskytuje velmi silný léčebný prožitek. Orlova energie nám pomůže najít správný směr. Naučíme se také prastarému nástroji Vhledu. Toto vnitřní vidění odkrývá, co v nás odjakživa dřímá a čím bychom se mohli v životě zabývat. Pomáhá nám najít způsob, jakým se můžeme učit, přijímat informace a plně rozvíjet svůj vnitřní potenciál. Dovolte si vzlétnout a být sami sebou, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem

Kontaktní osoba: Michaela Petersen, tel. 604 602 246

Sandipa

Léčím se v srdci - Večírek s OSHO meditacemi

11. 4. 2024 v 18:00 - 21:00

Meditace srdce. Jak ustát bezmoc, ve které se ocitneme, pokud jsme citliví a máme srdce otevřené? Už starověcí mystici věděli, že lidské srdce má ohromnou léčivou a transformativní schopnost, kdy dokáže bolest a utrpení proměnit v léčení, klid a lásku. Naše srdce umí cítit, zažívat lásku, prožívat blaho, sdílet radost, humor, smích a oslavovat. Srdce je branou naplněného života. Vše, co je krásné, smysluplné, významné a co podporuje jednotu s Existencí přichází skrze srdce. Ve srdci se pojí láska s inteligencí.

cena: 500 Kč za jeden Večírek, 10% sleva při úhradě dvou a více Večírků

Kontaktní osoba: Sandipa, 775 696 361, sandiketa@gmail.com, www.sandipa.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

HRAVÝ VEČER – MASÁŽE A DŮTKY – NOVÉ !!!

12. 4. 2024 v 17:30 - 21:30

Pro absolventy transformace stínu, různých tantrických a bodyworkových výcviků ale i pro nové zájemce s otevřeností pro témata důtky a dotek organizujeme večer plný laskavých a nezbedných her. Bude na každém, zda se vydá za pomoci důtek, které jsou v našem pojetí prodloužením pečujícího srdce, více do masážní endorfinové jemnosti nebo adrenalinové euforie.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Aneta Pavlová

RÉTORIKA – UMĚNÍ OTEVŘENÉ KOMUNIKACE

13. 4. 2024 v 9:00 – 16:00

Toužíte překonat svůj ostych, naučit se mluvit před lidmi beze strachu a získat sami v sobě největší podporu? Připojte se k nám a objevte zdroj klidu a vnitřní sílu. Pro úspěšné zvládání zkoušek, výběrových řízení, prezentací, vedení kurzů a přednášek je umění mluvit klíčový dar. Naučte se efektivně komunikovat před publikem a být s ním ve spojení. MŮŽETE SE TĚŠIT NA: tři základní pilíře rétoriky, dechové techniky a objevení síly hlasu, cvičení na aktivizaci těla a zakotvení, propojování tělového výrazu, emocí a řeči, přípravu prezentace, zvládnutí trémy, vlastní prezentaci, zpětnou vazbu a doporučení na další rozvoj.

Náš interaktivní workshop je navržen s ohledem na potřeby vysoce citlivých jedinců a introvertů, samozřejmě je otevřen pro všechny zájemce.

Kontaktní osoba: Aneta Pavlová, tel: 603 289 565, email: sofija@seznam.cz  

Jan Komeda Marie Koudelková

Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2)

13 - 14. 4. 2024 (v sobotu od 10:00, v neděli do 18:00) 

Často slyšíme, že průměrný sex trvá 4 – 14 minut. Rovněž můžeme najít mnoho vyprávění o několik hodin trvajících sexuálních výkonech. Co je to vlastně vědomý sex? V čem to může být jiné. Někteří nedají na sex dopustit, jiní nechápou proč je ho všude plno. Ve skutečnosti jen malé procento ví, jak prospěšný, barvitý a naplňující může ve skutečnosti být. Je ale důležité porozumět, že o soutěžení a výkonech to není. Jde o to bez předsudků začít vnímat sám sebe, svého partnera. Najít všechny zábavné formy, jak rozdmýchat vášeň, zápal, oheň a střídat ho s klidem a napětím. Jak vnést do milování a soužití dynamiku. Jak se vypořádat s rozdílnou touhou po sexu mezi partnery.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda 

Autogenní trénink – účinná meditace, relaxace a autosugesce (2 večery-AT)

14. 4. 2024 v 18:30 - 21:30

Autogenní trénink má za cíl navodit svalové (fyzické) a duševní (psychické) uvolnění a vyrovnanost v prvním stupni. Na vyšším stupni, v hluboce relaxovaném a meditativním stavu, umožňuje pomocí autosugesce osobní seberozvoj. Jde o evropskou, tradiční a nejrozšířenější tréninkovou metodou založenou na relaxaci. Je to jedna z metod, která pomáhá měnit vzorce uložené v podvědomí.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Lucie Garani

Večer s jógou pro harmonii

Každé pondělí 8.4. - 13.5. 2024 v 18:15 - 20:15

6 týdnů s jemnou, efektivní jógou, kde se naučíte nebo si prohloubíte znalost (nejen) ženských ásan, ale také pocítíte blahodárné účinky cvičení pro vyrovnanost a sebehodnotu. Můžete se těšit na cviky pro vitální pánevní dno, podporu funkci orgánů, i pro celkové fyzické uvolnění i posílení těla. Zastavíte se v čase jenom pro sebe ♡.

Kontaktní osoba: Lucie Garani, tel. 731 352 039, Fb: Lucie Garani, luciegarani.webnode.cz

Aneta Pavlová Eva Dušková

Umělcova cesta

Každou neděli od 17:00 do 20:00, začínáme 17. 3. - 2. 6. 2024

Zveme vás na prakticky zaměřený MOTIVAČNÍ KURZ „Umělcova cesta“, který vám pomůže odblokovat a rozproudit tvůrčí energii, důvěřovat vlastním schopnostem a nebát se životních změn, po nichž vaše duše i tělo volají. Kurz probíhá 12. týdnů a je inspirovaný knihou "Umělcova cesta" od Julie Cameron, s kterou budete po celou dobu pracovat. Možnost zakoupení knihy zde: https://eshop.maitrea.cz/umelcova-cesta

JARO 2024 s Umělcovou cestou přichází s výzvou - objevte svého umělce a žijte tvůrčí ŽIVOT.  Pro studenty 50% snížená cena 

Kontaktní osoba: Aneta Pavlová a Eva Dušková, tel: 603 289 565, email: sofija@seznam.cz  

Míša Petersen

Tanec osobní síly s Pumou

17. 4. 2024 v 18:00 - 21:30

Zahajujete nové projekty, chystáte se konečně uvést své plány do praxe nebo potřebujete udělat velký skok do něčeho nového? Zavolejte Pumu! Dovolte jí, aby vám připomněla vaši vnitřní sílu, obnovte svoji víru v sebe sama i schopnost opravdového a přiměřeného používání síly a energie. Někdy je totiž dobré stejně jako ona našlapovat neslyšně a zlehka a uplatňovat svou sílu jemně, jindy zase energicky a bez váhání skočit. A co vám jemně zavrčí do ucha, když vás vyzve k tanci? „Odvážně jdi životem vpřed se silou a s vědomím svého účelu, zůstaň pravdivý vůči sobě a naplňuj svůj plán bez ohledu na názory druhých."

Kontaktní osoba: Michaela Petersen, tel. 604 602 246

Tatjana Micić

Změna KÓDU – změna percepce

17. 4. 2023 v 17:00 - 20:00 (pro pokročilé)

Metoda Změna KÓDU – změna percepce vycházela z mých minulých zkušeností, především z metody Thetahealing a z Jungovy psychologie. Při procesu sebepoznání slouží jako technika, která vědomě pracuje s nevědomými částmi naší osobnosti. Abychom tuto metodu používali správným způsobem, stačí pouze věřit v Boha (a každý má svého Boha) a svobodně se řídit svou intuicí. Jak víra v Boha (Božský princip, moudrost Vesmíru, síla Vesmíru atd.), tak i schopnost naslouchat intuici dále implikují Upřímnost, a to jak vůči sobě, tak vůči druhým. Pokud jste připraveni jít touto cestou, srdečně vás zvu na další lekce.

Kontaktní osoba: Tatjana Micić Ph.D., tmicic.st@gmail.com      

Jan Komeda 

EMOCE A ENERGIE DOBRÝ SLUHA, ŠPATNÝ PÁN

19. 4. 2024 v 9:30 - 17:30

Tento workshop činí životy naplněnější a radostnější! Ukazuje, že nemusíme být obětí svých pocitů, ale že po většinu svého života si můžeme zvolit co budeme prožívat. Bezpočet lidí v rámci tohoto semináře zažilo silné „aha“ momenty a dlouhodobě zásadně přispívá ke krásnu mnoha lidí. Pokud váháte jakým workshopem začít cestu prožitkového seberozvoje, toto je určitě jedna z nejvhodnějších příležitostí. I pokud se věnujete seberozvoji delší dobu a podobným workshopem jste zatím neprošli, je toto velmi důležitý krok.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda 

AROMATERAPIE – OTEVÍRÁNÍ A LÉČENÍ SEDMI ČAKER

19. 4. 2024 v 18:00 - 22:30

Tento léčivý a povzbuzující večer zahájíme kratším výkladem a následně se ponoříme do krásného meditativního rituálu vedeného slovem s příjemným hudebním podbarvením. Využijeme hluboký dech, vůně a tibetské mísy. Díky tomuto silnému koktejlu různých energií se ponoříme hlouběji k našim životním tématům. Je to jeden z momentů, kdy prohlubujeme sebepřijetí

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Tatjana Micić

Uran – energie přinášející osvobození

19. 4. 2024 v 17:00 - 20:00

Největší životní osvobození prožíváme, když se Uran dotkne důležitých bodů horoskopu. Někdo jeho tranzity popisuje jako životní revoluci a někdo bohužel jako krizi. O Uranu jsem v posledních letech mluvila ve svých videích často a hodně. Víme, jaké změny přináší na kolektivní úrovni, ale na tomto semináři se budeme zabývat významem Uranu v osobních horoskopech. Jaké má Uran postavení ve vašem nativním horoskopu? A co se děje ve vašem životě, když se objeví Uran v tranzitu? Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se zúčastnili semináře. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné pro všechny. Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během semináře více o vlastním příběhu.

Kontaktní osoba: Tatjana Micić Ph.D., tmicic.st@gmail.com;     

Petr Jager

Rodinné konstelace - lásky čas

20. 4. 2024 v 10:00 - 17:00

Blíží se máj, příroda kvete, voní, sálá z ní energie všemi směry. Pojďme si s ní rozpomenout na to živé radostné v nás. Zvu Vás na seminář, kde se formou konstelací podíváme na naše vnitřní témata. Budeme v nich hledat zdroje, sílu, která nás udržela na živu. Ale i pocit štěstí a harmonie z toho, že dokážeme být, vnímat, žít. Na semináři Vám místo slova MUSÍM nabídnu slovo MOHU. Účastníci mohou požádat o konstelaci a nemusí, mohou se stát pouze pozorovateli - až do chvíle, kdy sami usoudí, že nastal jejich čas, kdy se chtějí otevřít, podělit a tím i dostat odpovědi na vlastní otázky, problémy, situace.

Kontaktní osoba: Dana Vondráčková, VondrackovaD@seznam.cz, Tel.: 777 598 195

Jan Komeda Marie Koudelková

Umění masáže intimních partií (M3)

20 - 21. 4. 2024 (v sobotu od 10:00, v neděli do 18:00) 

Masáže intimních partií mohou mít mnoho různých forem a cílů. V první řadě se stanete mistrem potěšení, který bude umět úžasně rozeznít intimní partie vašeho partnera. Projdeme odlišnosti ve vnímání mužů a žen, naučíme se sérii intimních doteků pro jednotlivá pohlaví, prozkoumáme mužskou i ženskou erotogenní mapu a ukážeme si, jak otevřeně komunikovat se svým partnerem v oblasti sexuality. Často totiž platí, že doteky, které dělají dobře mně, nemusí stejně tak dobře působit na partnera. Každý jsme jedinečný a reagujeme na stejné podněty odlišně.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

Seznamka trochu jinak

21. 4. 2024 v 18:00 - 22:00

Večer je veden originálním způsobem. Nejde o běžnou formu seznamky, kde by bylo potřeba se verbálně prezentovat. Celým večerem vás budeme citlivě provázet a místo slov, poznáme jeden druhého pomocí jemných kontaktních her a vědomého doteku. Účastníci odcházejí naplněni blízkostí a mnoha formami energie. Započalo zde mnoho přátelství a i dlouhodobých partnerství.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Veronika Součková

Loona Dance - taneční prožitková meditace pro ženy

Středy jednou za 14 dní od 31. 1. 2024 do 19. 6. 2024 v 18.30 - 20.30

Loona dance je tancem dělohy (lůna) a tancem Luny. Skrze taneční prožitek propojuje a harmonizuje 4 ženské pilíře - 4 ženské archetypy Panna, Matka, Čarodějka, Vědma s ženským lunárním cyklem. Základem je oživení pánve. Během tančení se soustředíme na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě).

Kontakt: Veronika Součková, 604 232 510, verca.souckova@gmail.com 

Míša Petersen

Tanec Divokého Koně – protančete se energií silových zvířat

25. 4. 2024 v 18:00 - 21:30

Večer plný tance, pohybu a rituálů se vším co kůň symbolizuje, zasvěcení, nadšení, volnost, nový začátek. Kůň představuje zejména fyzickou a zároveň i nadpozemskou sílu. Něžně otevírá srdeční čakru. Půvab, rychlost, síla a moudrost dělají z koně cenného společníka na šamanských cestách.

Kůň je učitel a mistr zasvěcení, průvodce duše...

Kontaktní osoba: Michaela Petersen, tel. 604 602 246

Břetislav Bátěk

Hvězdná semínka na pomoc lidstvu

25. 4. 2024  v  18:00-21:00

Tři vlny hvězdných semínek na planetu Terra a jejich mise; Hvězdná semínka z různých částí vesmíru, s různými úkoly, nastavením a schopnostmi. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou se rozpomenout na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Finding Happiness

Promítání filmu Finding Happiness  (HLEDÁNÍ ŠTĚSTÍ)

26. 4. 2024  v  18:00

Film Finding Happiness  vás přiměje zamyslet se nad svým současným postojem k životu a změnit jej. Strhující film, který dokáže dojmout a ovlivnit způsobem, jenž nedokážou vyjádřit slova.

Kontaktní osoba: info@ananda.cz

Ria Verlinden

The Journey of the Soul

26 - 28. 4. 2024 (Friday 6pm - 9pm, Saturday 9:30 am - 6 pm, Sunday 9:30 am - 1 pm)

Growth happens from inside, while support is coming from outside. Where is the balance? This workshop of systemic thinking - taking into cosiderations context and the bigge story - supports growth and asks of the paricipants to take a look back - a look that gives a wider view then just our life story. We share teachings from the Mother Continent and the wisdom of South Africa. 

Kontaktní osoba: Ria Verlinden info@the7thc.be, or Oli Nešporová onesporova@gmail.com (mob. 776 391 102)

Jana Neumann

Ženský kruh – pro maminky a dcery

1. 5. 2024 v 18:00 - 21:00

Milé maminky, přiveďte své dcery do ženského kruhu, kde si budeme povídat, sdílet své pocity, masírovat se, tvořit a inspirovat. Bude to čas, kdy budete mít jedna druhou jen pro sebe. Zjistíte, jak to mají jiné ženy a dívky a upevníte pouto mezi Vámi a Vaší dcerkou.

Kontaktní osoba: Jana Neumann, tel.: 776 770 500, email: tygrova.zena@seznam.cz

Martina Krajina

POVÍDÁNÍ O SAHAŘE 

9.5.2024 od 18:00 cca do 21:00 (dle společné energie)

Velice ráda bych Vás pozvala na SETKÁNÍ s mystickou Saharou. Takové její smyslné ochutnání a nádech. Otevřeme společné pole otázek a odpovědí, které sebou Sahara vždy nese a jelikož budeme právě několik dní zpět z naší poslední dubnové výpravy, bude to o to více intenzivní. Přeneseme se skrze slova a smyslový dotek autentických artefaktů jako je písek, kameny, fotografie a další do esence její nádherné DUŠE. Duše, kterou jsem si zamilovala. Místem/srdcem podpory pro nás bude oltář, do kterého si pak každý můžeme vkročit s rozhodnutím naslouchat svému SRDCI. Tento oltář pro nás vytvoří uvěřitelná žena Aneta Ekilibre. 

Kontaktní osoba: Martina Krajina, martinajinakrajina@gmail.com

Manuela Lagardere

Spirit Mind Movement - Pohyby Ducha s Manuelou Lagardere

9. -12 .5. 2024   (9. 5. 2024 v 18 -21, 10. -11. 5. 2024 v 10-17:30, 12. 5. 2024 v 10-13)

Vychází z místa, kde dobro ani zlo neexistují, vše je jedno a my jsme vším, tady a teď, něco co v sobě obsahuje všechny pohyby všemi směry, vše je správně, vše existuje současně. Co věta to hluboká moudrost poznání. Tato práce je nadčasová a odráží mistrovskou práci Berta Hellingera, tak jak ji on sám dělal v posledních letech svého života. Manuela disponuje obrovskými schopnostmi, zkušenostmi a pokorou. V jejím podání jsou konstelace na úrovni Ducha unikátním a jedinečným zážitkem. Konstelace jsou pro všechny, kteří jsou odhodlání k práci na svém vnitřním růstu, moudrost a hloubce.

Kontaktní osoba: Martina Zářická, Tel: 605 062 163, zaricka@seznam.cz

Sandipa

Rozpouštím svá omezení - Večírek s OSHO a tantrickou meditací

15. 5. 2024 v 18:00 - 21:00

Co mohu dělat, když mě něco svazuje, omezuje a nenechá mě to se plně nadechnout? Když se cítím jako ve vězení, nemohu se pohnout z místa a nevidím cestu ven? Co mě to vlastně omezuje? Přichází to omezení opravdu zvnějšku, z mého okolí nebo je to něco uvnitř mě? Pokud se začnu ptát, kde se uvnitř mě berou ty bloky a zábrany se zcela uvolnit, osvobodit a být sám sebou, tak jsem právě vstoupil/a na cestu sebepoznání. A pokud chci poznat všechny své dimenze a části, i ty, které existují mimo logické myšlení a emočně inteligentní prožívání, tak jsem na ceste meditace.

cena: 500 Kč za jeden Večírek, 10% sleva při úhradě dvou a více Večírků

Kontaktní osoba: Sandipa, 775 696 361, sandiketa@gmail.com, www.sandipa.cz 

Petr Jäger

Večerní konstelace - štěstí

16. 5. 2024 v  18:00 - 22:00

Zvu Vás na objevnou cestu - pojďme si vzpomenout, jaké to bylo, když jsme byli menší. Možná byl náš svět jednodušší, možná jsme měli spoustu přání a vizí jak to bude, až budeme velcí. Cesta někdy s sebou přinese i bolesti, někde pod nimi, někde hluboko, bývá radost, štěstí, láska. Na semináři Vám místo slova MUSÍM nabídnu slovo MOHU. Účastníci mohou požádat o konstelaci a nemusí, mohou se stát pouze pozorovateli - až do chvíle, kdy sami usoudí, že nastal jejich čas, kdy se chtějí otevřít, podělit a tím i dostat odpovědi na vlastní otázky, problémy, situace.

Kontaktní osoba: Dana Vondráčková, VondrackovaD@seznam.cz, Tel.: 777 598 195

Petra Pejchalová

Ženské archetypy v LIP: Milenka

18. 5. 2024 v  10:00-18:00

Budeme pracovat se základní strukturou konstelačního formátu LIP (Proces životní integrace), kde si za jednotlivá období/archetypy vybereš zástupkyně z ostatních účastnic ve skupině. A necháme každou promlouvat a ukázat ti, co ti nyní v tvém životě chce vyjevit, jaké má pro tebe poselství. Uvidět jednotlivé aspekty svého Já, naslouchat jim a být s nimi v míru, je klíčem k našemu sebepřijetí, k sebe-lásce. Na květnovém setkání se zaměříme na archetyp Milenky. 

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, www.petrapejchalova.cz, tel.: 731 968 319

Tatjana Micić

Jupiter – V čem je smysl Vašeho života?

20. 5. 2024, v 17:00 - 20:00

Člověk přirozeně potřebuje vědět, jaký smysl má to, co dělá; potřebuje platné ideály a zásady, jimiž by se mohl v životě řídit. Z psychologických prací se dozvídáme, že velká část dnešních neuróz má svou příčinu v tom, že lidé zjistili, že jejich život nemá smysl ani účel. Velice nás uspokojuje, když víme, že život jako celek smysl má, a že každému člověku je v něm vymezena zvláštní role. Je samozřejmě otázkou, zda bychom my sami měli vtisknout smysl svému životu, či zda je naším úkolem objevit a sledovat Boží plány a záměry. Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během semináře více o vlastním příběhu.

Kontaktní osoba: Tatjana Micić Ph.D., tmicic.st@gmail.com;    

Břetislav Bátěk

Atlantida a pyramidy na planetě Terra

23. 5. 2024  v  18:00-21:00

Několik fází rozvoje Atlantské civilizace; Vznik a účel pyramid v Gíze a po celé planetě Terra; Dimenze a černé díry ve vesmíru. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou se rozpomenout na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Olivie Pospíšilová

Požehnání pro ženské lůno

24.5.2024 v 14:00 – 17:00 nebo 18:00 – 21:00

Srdečně Vás zvu na úplňkové odpoledne nebo večer v kruhu žen s přijímáním Požehnání pro ženské lůno a speciální meditaci „Přijetí ženské sexuality“ Požehnání pro ženské lůno je dar hluboké transformační energie přicházející k nám od posvátného ženství. Je pro všechny ženy, které se chtějí propojit se svou ženskou podstatou, uzdravit a podpořit svůj vztah k sobě, svému tělu a vědomému ženství. Každé požehnání lůna nás léčí a spojuje s esencí té, kterou jsme. Posiluje nás na naší ženské cestě světem a obnovuje v nás naši sebejistotu, tvořivost, sexualitu a duchovno.

Cena: 600 Kč

Kontaktní osoba: Olivie Pospíšilová, tel.: 737 310 383, email: olivie.pospisilova@centrum.cz  

Jan Komeda Marie Koudelková

TRANSFORMACE OSOBNÍHO STÍNU DO ŽIVOTNÍ SÍLY A OSOBNÍ SVOBODY 

31. 5. 2024 v 18:30 - 21:30

Ideální úvod pro všechny, kteří chtějí objevit jak zásadní vliv na nás stín má. Dle mnohých ovlivňuje naše podvědomí více jak 90% našeho života, přestože se svůj život snažíme stále rozvíjet především vědomím a intelektem. Proto potřebujeme začít pracovat metodami, které dokáží pracovat i se vzorci uloženými hluboko v našem podvědomí.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

ORGASMUS OD A DO Z (M4)

1 - 2. 6. 2024  (v sobotu od 10:00, v neděli do 18:00)

Orgasmus. Magické to slovo vyvolávající v nás paletu pocitů od vášně, rozkoše, až po zčervenalé tváře a stud. Může jít o bránu do světa prožitků, které nás naplňují blahem, ale rovněž tak může toto téma vyvolat pocit selhání. Můžeme prožívat nespočet orgasmických stavů od klitorálního, vaginálního, análního, vyvolaného stimulací bodu G, penisu či předstojné žlázy, s ejakulací či bez ejakulace. Orgasmus můžeme rozšířit z lokalizovaného pocitu v genitáliích a expandovat ho na prožitek celého těla. Můžeme dosáhnout změněného stavu vědomí a rozplynout se v extázi za hranice našeho běžného vnímání.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jana Neumann

Ženský kruh – archetyp matka

6. 6. 2024 v 18:00 - 21:00

Jste matkou, chtěla byste být matkou, nebo řešíte vztah se svou matkou? Potom je tento ženský kruh vhodný právě pro Vás. Společně probereme toto téma, budeme sdílet, naslouchat, zharmonizujeme vztah s naší vnitřní matkou a s láskou ji budeme opečovávat.

Kontaktní osoba: Jana Neumann, tel.: 776 770 500, email: tygrova.zena@seznam.cz

Sandipa

Medituji .... až se za břicho popadám - Večírek s OSHO meditacemi

3. 6. 2024 v 18:00 - 21:00

Meditace může být zábavou a radostí. Osho nám nabízí meditaci smíchem. Smíchem, který nemá žádný logický důvod. Smíchem, který přináší lehkost a dává nám křídla. Takový smích je nejlepší medicínou. Uvádí tělo do souladu, odkrývá skryté zdroje přirozeného bytí a léčí bolesti duše. A je to tak snadné. I když se to možná nezdá, poznáme, že smát se bez důvodu umíme a přináší to velkou úlevu. Smích léčí úzkosti, napětí, starosti a jednu z největších nemocí člověka - jeho serióznost. Smích nás jednoduše a přirozeně vtáhne do přítomnému okamžiku.

cena: 500 Kč za jeden Večírek, 10% sleva při úhradě dvou a více Večírků

Kontaktní osoba: Sandipa, 775 696 361, sandiketa@gmail.com, www.sandipa.cz 

Sandipa

Osvěžím se v oceánu - Večírek s OSHO a tantrickou meditací

6. 6. 2024 v 18:00 - 21:00

Jak zažít si horko i ochlazení nejen na úrovni těla, ale i hlouběji v nás, ve středu našeho pravého Já? Stačí přijmout lahodný zvuk do těla a to nechat rozhoupat na vlnách oceánu - spontánním pohybem, který se tvoří sám a my ho jen pozorujeme a divíme se nad tou moudrostí a krásou. A když poznáme formu, dovolíme si vstoupit do hlubších vod oceánu, našeho vědomí, kde forma už přestává existovat, kde se tanečník rozpouští a zůstává jen tanec. A pak přichází meditace. A my jsme osvěženi v tekutém koktejlu radosti, vitality a lehkosti.

cena: 500 Kč za jeden Večírek, 10% sleva při úhradě dvou a více Večírků

Kontaktní osoba: Sandipa, 775 696 361, sandiketa@gmail.com, www.sandipa.cz 

Jitka Lamerii

Taneční medicína s Kakaovou ceremonií

14. 6. 2024 v 18:00 - 21:00

Zvu vás k tanci a uvolnění se do pohybu. Nezáleží na tom, zda člověk někdy tancoval. Při tanci se zaměříme na naprosté odevzdání se tělu a pohybu. Vypneme hlavu - hodnocení, strach, předsudky a ponoříme se do pohybů, které povede pouze naše tělo. Při tanci zažijeme všech 5 rytmů, které prolínají nejen tanec, ale také náš život. Taneční medicína je obohacena Kakaovou ceremonií s Kakao-průvodcem Jaroslavem Doleželem.

Kontaktní osoba: Jitka Lamerii, tel.: 728 889 429, e-mail: harmonizerka@lamerii.czwww.lamerii.cz 

Břetislav Bátěk

Vliv stravy, GMO, a VF záření na lidstvo

20. 6. 2024  v  18:00-21:00

Fyzická, energetická a genetická hodnota stravy; Technologie a jejich vliv na genetickou strukturu člověka; Záměr vývoje, působení a vliv vysokofrekvenčního záření 5G na člověka. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou se rozpomenout na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.   

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Lena Achmeer

Tajemství pánevního dna

22. - 23. 6. 2024

Kurz, který otevře pomocí jemného cvičení, dechu a procítění nejen pánev, ale i srdce a tělo celkově. Společně se naučíme jak zdravotní cvičení metody 3x3, tak i řadu možností, jak v jemnosti uvolnit / zpružnět své lůno a otevřít se do větší radosti, lehkosti, plodnosti nebo tvořivosti. Na  fyzické úrovni Vám kurz pomůže udržet moč, povolit napětí v bederní oblasti i správně našlapovat či otěhotnět. V emoční a energetické rovině odhalí způsoby, jak uvolnit nežádoucí emoce a znovu se naladit na zdraví , šťavnatost a vitalitu. 

Cena:  4600 Kč;  včasná cena 3900 pro přihlášení do 30. 4. 2024

Kontaktní osoba: Lena Achmeer, tel. 774 245 402

Jitka Lamerii

Taneční medicína s Kakaovou ceremonií

12. 7. 2024 v 18:00 - 21:00

Zvu vás k tanci a uvolnění se do pohybu. Nezáleží na tom, zda člověk někdy tancoval. Při tanci se zaměříme na naprosté odevzdání se tělu a pohybu. Vypneme hlavu - hodnocení, strach, předsudky a ponoříme se do pohybů, které povede pouze naše tělo. Při tanci zažijeme všech 5 rytmů, které prolínají nejen tanec, ale také náš život. Taneční medicína je obohacena Kakaovou ceremonií s Kakao-průvodcem Jaroslavem Doleželem.

Kontaktní osoba: Jitka Lamerii, tel.: 728 889 429, e-mail: harmonizerka@lamerii.czwww.lamerii.cz 

Jitka Lamerii

Taneční medicína s Kakaovou ceremonií

16. 8. 2024 v 18:00 - 21:00

Zvu vás k tanci a uvolnění se do pohybu. Nezáleží na tom, zda člověk někdy tancoval. Při tanci se zaměříme na naprosté odevzdání se tělu a pohybu. Vypneme hlavu - hodnocení, strach, předsudky a ponoříme se do pohybů, které povede pouze naše tělo. Při tanci zažijeme všech 5 rytmů, které prolínají nejen tanec, ale také náš život. Taneční medicína je obohacena Kakaovou ceremonií s Kakao-průvodcem Jaroslavem Doleželem.

Kontaktní osoba: Jitka Lamerii, tel.: 728 889 429, e-mail: harmonizerka@lamerii.czwww.lamerii.cz 

Lena Achmeer

Tajemství pánevního dna

24. - 25. 8. 2024

Kurz, který otevře pomocí jemného cvičení, dechu a procítění nejen pánev, ale i srdce a tělo celkově. Společně se naučíme jak zdravotní cvičení metody 3x3, tak i řadu možností, jak v jemnosti uvolnit / zpružnět své lůno a otevřít se do větší radosti, lehkosti, plodnosti nebo tvořivosti. Na  fyzické úrovni Vám kurz pomůže udržet moč, povolit napětí v bederní oblasti i správně našlapovat či otěhotnět. V emoční a energetické rovině odhalí způsoby, jak uvolnit nežádoucí emoce a znovu se naladit na zdraví , šťavnatost a vitalitu. 

Cena:  4600 Kč;  včasná cena 3900 pro přihlášení do 31. 8. 2023

Kontaktní osoba: Lena Achmeer, tel. 774 245 402