Chcete se stát hostujícím lektorem Maitrey?

Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete uspořádat svůj seminář nebo přednášku v MAITREE!
Nabízíme pronájem velkého sálu (62 m2) včetně příslušenství pro účely pořádání seminářů, výcviků a uzavřených skupin. 

Kalendář akcí hostujících lektorů

Lucie Mutínská

Terapeutická jóga - Jóga pro Šťastnou páteř

Každé pondělí v 12:00 - 13:00

Zveme vás na terapeutickou a zdravotní jógu, která pomáhá od bolestí zad i jiných partií, ukazuje správné pohybové návyky a zbavuje nás nevhodných stereotypů. Naučíme se správnému držení těla a pohybu nejen při vlastním cvičení, ale i tomu, jak jej integrovat do běžných denních činností.

Kontaktní osoba: Lucie Mutínská, tel. 775 222 325, email: lucka@studiomandala.cz 

Olivie Pospíšilová

Rozkvétání ženy - cvičení Mohendžodáro

Každé úterý  10.1. - 28.3. 2023 v 18:30 – 21:00

Skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro posílíme své ženství a vydáme se zpět k moudrosti svého těla i duše. Odpočineme si od stresu i napětí a načerpáme novou energii a sílu. Vrátíme se zpátky k sobě a k hlasu svého srdce.

Cena: 5 600 Kč celý kurz/ 3 200 Kč polovina kurzu

Kontaktní osoba: Olivie Pospíšilová, email: olivie.pospisilova@centrum.cz  

Tatjana Micić

Verejna prezentace metody: Změna KODU – změna percepce

4. 2. 2023 v 10:00 - 17:00

Sredčne vas zvu na verejnou prezenaci metody kterou jsem vyvynula v práci s klienty při aplikaci technik a znalostí, kterých jsem během let nabyla, a kterou jsme pojmenovala: Změna KÓDU – změna percepce. Uvědomila jsem si, že „změnu“ lze pochopit pouze podmíněně. Čínské duchovní techniky učí, že jeden život ke změně jangu (podstaty bytí) nestačí, a proto se mění pouze jin (forma bytí). Co skutečně můžeme změnit, je naše vnímání života, minulosti, a tudíž i budoucnosti. Tato změna vnímání je vlastně změnou vnitřních vzorců, přesvědčení a programů, což nám umožňuje vyhnout se monotónnímu cyklickému opakování a vyvinout cyklicko-spirální model života.

Cena: 1 200 Kč

Kontaktní osoba a přihlášení: Tatjana Micić, tmicic.st@gmail.com; https://symbolicthinking.net/cs/kontakt 

Lena Achmeer Barbora Jirsová

S THETAHEALINGOVÝMI VEČERY DO TĚLA

vždy první pondělí v měsíci - tj. 6.2., 6.3., 3.4., 2.5. ... v čase 19:00 - 21:00

Díky thetahealingové meditaci a tanci se ještě lépe uvolníme a propojíme s našim tělem a jeho buněčnou pamětí. Z tohoto napojení pak  daleko snadněji, jednodušeji a uvolněněji budeme nahlížet na témata jednotlivých večerů:

  1. večer - Jsem, který/á jsem
  2. večer - Sexualita a já
  3. večer - Velikonoční inspirace
  4. večer - Inspirace Beltainem (oslava lásky a plodnosti)

Cena  1 večera   580 Kč, při rezervaci nejméně 48hodin předem 490Kč

Kontaktní osoba: Lena Achmeer, tel. 774 245 402, Barbora Jirsová 739 012 485

Petra Pejchalová

OCHUTNÁVKA Procesu životní integrace LIP

14. 2. 2023 v  18:00-21:00

Tento večer je určen pro ty, které zajímá práce s konstelačním formátem LIP (Life Integration Process = Proces životní integrace) vytvořeným Wilfriedem Nellesem, a rádi by ho zažili na vlastní kůži - ať už jako klient nebo jako zástupce v procesu druhých. LIP propojuje metodu zastupování dle B. Hellingera s modelem stupňů vědomí v životě dle W. Nellese. Pozornost tu není zaměřena na vztahy s druhými lidmi tak jako u rodinných konstelací, ale jen na klienta samotného, na jeho jedinečnou životní cestu, jeho osobní potenciál a dary.

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, www.petrapejchalova.cz, tel.: 731 968 319

Zita Procházková

SYSTEMICKÉ A RODINNÉ KONSTELACE - VEČERNÍ SEMINÁŘ 

21.02.2023 v 17:00 - 21:45

Srdečně zvu na večerní konstelační seminář, při kterém máme možnost zavnímat, kým a proč jsme, co nás deformuje a co formuje, co v životě chceme a co můžeme udělat pro to, abychom se cítili lépe. Nahlédnout na věci, jak opravdu jsou, jaké souvislosti se s tím pojí, uvolnit se a najít klid a radost. Konstelace je jedinečná metoda, která umí navodit změnu v celém systému, k němuž patříme. Budeme hledat odpovědi a řešení pro ty, kteří cítí těžkosti a problémy ve vztazích (rodinných, partnerských, pracovních), hledají svou identitu, usilují o vnitřní růst, nebo trpí chronickými symptomy. Budete mít možnost podívat na hluboké a nevědomé příčiny problému, rozuzlovat zápletky mnohdy předávané si po generace a léčit hluboce zasunutá zranění. 

Kontaktní osoba: Zita Procházková, terapie@zitaprochazkova.cz, tel.: 774 440 930, www.zitaprochazkova.cz

Míla Aine Hlávková

2. čakra – probuď svou tvořivost, sebelásku a sexualitu – rozpouštění bloků 7 – 14 let a léčení vztahu s otcem.

23. 2. 2023 v 17:00 - 21:00

Chování otce k dceři ovlivňuje její sebe-hodnotu, sebe-lásku a sebe-úctu i to, jaké muže si žena vybírá za partnery, a jaký vztah k nim má. Téma: plodnost, tvořivost, spokojené partnerské vztahy a sexualita, sebevědomí.  Zdravotní potíže: nemoci ženských orgánů – cysty, rakovina, problémy s otěhotněním, menstruací, neplodnost, PMS syndrom, kyčle, spodní část zad, střeva. V rámci semináře uvolníme bloky a emoce a vy budete cítit uvolnění, radost, důvěru v sebe i ostatní.

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Ruedi Eggeschwiler

RUEDI EGGERSCHWILER - NEMOC, ZDRAVÍ A VĚDOMIÍ V Procesu konstelací LIP

17 - 19. 2. 2023  (pátek a sobota 10:00 - 18:00, neděle 10:00 - 16:00)

Symptomy a nemoci jsou často výrazem většího pohybu života, pohybu, který nás přesahuje. Když tento pohyb života spatříme a přitakáme mu, uvolníme se a s námi i náš symptom. Konstelace symptomu nenahrazuje lékařskou péči. Umožňuje přestat se na symptom nebo nemoc dívat jako na nepřítele a začít ho vnímat jako pokus o řešení, jak znovu spojit to, co bylo dosud neusmířené nebo odštěpené, častokrát po celé generace. Na tyto velké pohyby lásky a usmíření se chceme zaměřit a nahlížet je na pozadí Procesu životní integrace podle Wilfrieda Nellese. Jde o dospělý pohled na to, co nás bolí nebo ohrožuje náš život. 

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, www.petrapejchalova.cz, tel.: 731 968 319

Mirek Krása, Martina Lowen, Šárka Nováková

Ochutnávka Art of Being tantry

22. 2. 2022 v  18:00-21:00

Láká vás tantra, ale je pro vás příliš velkým závazkem jít rovnou na několikadenní workshop? Nebo již s intimitou pracujete, a chcete vyzkoušet jiné lektory a jiný přístup? Tento večer je otevřen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tantrou, zjistit na vlastní kůži o čem je a zakusit atmosféru Art of Being workshopů.

Kontaktní osoba: Jana Uhliarová, tel. 724 247 001, email: registrace@atrofbeing.com

Břetislav Bátěk

Vědomé umírání jako cesta do radostného života

23. 2. 2023 v  18:00-21:00

Radostné žití a spokojené umírání je největším uměním života. Je mnoho lidí, kteří neumí žít a málo lidí, kteří vědí jak odejít. Pokud propásneme smrt, pak promeškáme celý život, neboť ten může být jen tak barevný a naplněný, jak jsme schopni přijmout svoji pomíjivost a smrt. Jen plně vědom si svého nesmrtelného vědomí můžeš umřít klidný, vyrovnaný a bez strachu. Seminář jako recept na šťastně a radostně prožitý život. 

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Lenka Laštovičková

Jan Heyrovský

Kruhové sdílení pro vztahy aneb Srdce v bezpečí 

od 2. 3. 2023 vždy v 18:00 - 21:00, další setkání budou 30. 3., 27. 4., 25. 5. 2023

Toužíte po láskyplné a zároveň autentické komunikaci ve vztazích? Po bezpečném prostoru, ve kterém je možné sdílet všechno, co právě prožíváte a kde vám je nasloucháno? Během čtyř večerů se podíváme na klíčová vztahová témata - pomocí kruhového sdílení a praktických cvičení ve skupině i ve dvojicích. Principy kruhového sdílení jsou v našich vztazích přítomné už několik let a jsou jejich důležitou součástí. Přináší nám do života více porozumění, respektu, soucitu a důvěry. Naším záměrem je šířit tuto dovednost dál, protože věříme, že může pomoci prohloubit i vaše vztahy a přinést do nich nové kvality.

Workshopy jsou vhodné pro páry i jednotlivce.
 

Kontaktní osoba: Jan Heyrovský, tel.: 777 333 594, e-mail: jan@kruhovasdileni.cz

Petra Pejchalová

VLASTNÍM BARVÁM VSTŘÍC - seminář konstelací LIP

4. 3. 2023 v  10:00-18:00

Hlavním tématem tohoto semináře je naše vlastní jedinečnost, naše specifické dary, naše esence, naše vlastní „barvy“.  A ty můžeme zahlédnout při konstelačním formátu Proces životní integrace (Life Integration Process = LIP), který rozvinul Wilfried Nelles. Na to, abychom spatřili své dary a mohli vnitřně obejmout sami sebe, s celou svojí minulostí a životním příběhem, je potřeba, abychom byli vnitřně v dospělém vědomí - jen tak totiž můžeme opravdu uvidět sami sebe. 

Někteří účastníci proces prožívají jako jakési zasvěcení do své vlastní bytostné esence.

Kontaktní osoba: Petra Pejchalová, www.petrapejchalova.cz, tel.: 731 968 319

Ria Verlinden

DEVELOPING RESILIENCE AND KEEPING YOUR HEART OPEN

3 - 5. 3. 2023 (Friday 2-9pm, Saturday 9;30am-6pm, Sunday 9.30am-5pm)

Through sharing teachings from the Mother Continent and the wisdom of South Africa you will be guided to connect with your roots as a mean to set boundaries. Ria Verlinden is a trainer,  coach and supervisor in systemic work, traditional wisdom and rituals. She is a citizen of the world and through her many years of international work, she has developed into a colorful woman. Ria has a strong connection with Africa - the Mother Continent. For more than 30 years, she guides woman and men in their personal and professional growth. Today, as an Elder, she facilitates transition: from knowledge to wisdom, from knowing to being. From being nice to be clear, warm and strong. Taking up leadership versus being controlling is a strong journey for all of  us... and to herself.

Kontaktní osoba: Ria Verlinden info@the7thc.be, or Alena Srbova alsrbova@gmail.com

Jan Komeda Marie Koudelková

DIALOG SE STÍNEM DÉMONEM (TS SPECIÁL)

10. 3. 2023 v 10:00 - 18:00

„Dialog se stínem“ alias „Dialog s démonem“ je jedna z nejúčinnějších praktik, jak prožitkem objevit síly, které nás z úrovně podvědomí či nevědomí ovládají, aniž si toho jsme v běžném životě vědomi. Jde o velmi účinnou techniku, kdy v bezpečném prostředí, mají účastníci možnost ponořit se do hloubky své psychiky a porozumět jak změnit své podprogramy, které již neslouží. Postupným přijetím svého stínu dosahujeme vyššího stupně vnitřní jednoty a míru a díky tomu plnějšího sebepřijetí a sebelásky.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

AROMATERAPIE – OTEVÍRÁNÍ A LÉČENÍ SEDMI ČAKER

10. 3. 2023 v 18:00 - 22:30

Tento léčivý a povzbuzující večer zahájíme kratším výkladem a následně se ponoříme do krásného meditativního rituálu vedeného slovem s příjemným hudebním podbarvením. Využijeme hluboký dech, vůně a tibetské mísy. Díky tomuto silnému koktejlu různých energií se ponoříme hlouběji k našim životním tématům. Je to jeden z momentů, kdy prohlubujeme sebepřijetí.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

JONI A VAJRA – LÉČENÍ, OŽIVENÍ A VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ (M2)

11. - 12. 3. 2023 (sobota a neděle od 10:00 do 18:00)

Naše intimita skrývá neskonale větší potenciál, než si zpočátku dovedeme představit. Abychom tento potenciál dokázali v sobě naplno rozvinout, potřebujeme projít určitým sledem prožitků. Příběh každého z nás je do určité míry individuální, ale současně si neseme s ohledem na kulturní prostředí, v kterém vyrůstáme, často velmi podobné životní limity. Tento kurz je dalším výrazným krokem na cestě osobního osvobození se od limitů a zranění, které nám již neslouží a rozvinutí plného potenciálu žití ve svém těle.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

Seznamka trochu jinak

12. 3. 2023 v 18:45 - 22:45

Večer je veden originálním způsobem. Nejde o běžnou formu seznamky, kde by bylo potřeba se verbálně prezentovat. Celým večerem vás budeme citlivě provázet a místo slov, poznáme jeden druhého pomocí jemných kontaktních her a vědomého doteku. Účastníci odcházejí naplněni blízkostí a mnoha formami energie. Započalo zde mnoho přátelství a i dlouhodobých partnerství.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Břetislav Bátěk

Tělo, mysl a duch jako nástroje tvoření

23. 3. 2023 v  18:00-21:00

Jeden z nejdůležitějších zákonů vesmíru zní „Energie následuje myšlenku.“ Tam, kde zaměřujeme pozornost, tam posíláme energii a ta se manifestuje ve fyzické rovině jako naše realita. A protože nemůžeme mít nic, co si nedokážeme představit, tak se zaměříme na to, jak posílit svoji vizualizaci a představivost. Seminář, ve kterém si osvětlíme zákony tvoření a naše nástroje s kterými svoji realitu vytváříme. Jak zacílit, propojit a posílit naši schopnost manifestace prostřednictvím těla, mysli a ducha do reality našich snů. Pokud ti už nestačí o zázracích jen číst, tak přijď zapracovat na sobě a staň se tím tvůrcem zázraků.

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Míla Aine Hlávková

3. čakra – centrum osobní síly – postav se za sebe – transformační seminář pro ženy – rozpouštění bloků 14 – 21 let.

23. 3. 2023 v 17:00 - 21:00

Centrum osobní síly – uvědomění si vlastních potřeb a převzetí odpovědnosti za své emoce, činy a rozhodnutí. Téma: odvaha, vůle, ego, oběť, agresor, emoce – strach, vina, hněv, lítost, zbytečnost, radost. Zdravotní potíže: nemoci trávicího systému – žaludek, reflux, slinivka, játra, žlučové kameny, slezina, tenké střevo – celiakie. V rámci semináře uvolníme bloky a emoce a vy se budete cítit ve své síle. Uvědomíte si, že jste tvůrci svého života a půjde vám snáze říkat Ne.

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Dagmar Kožinová

Rituál konců a nových začátků 

26.3. 2023 v 18:00 – 21:00

V našich životech existují situace, lidé, se kterými se potřebujeme vědomě rozloučit. Ukončit některé vztahy, od-pustit, nám může doslova otevřít cestu k novým začátkům. Přijetí, smíření se, zamyšlení, prostor pro sebe, ukončení co nám neslouží a otevření se něčemu novému ve společném prostoru může mít mnoho přínosů pro náš život. Bez skutečného konce není začátku

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Dagmar Kožinová, tel. 773 092 980, e-mail: dasa@dagmarkozinova.cz, www.dagmarkozinova.cz, www.mujrozchod.cz

Jan Komeda Marie Koudelková

VĚDOMÝ SEX JAKO CESTA KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU (UM2)

15. - 16. 4. 2023 (sobota a neděle od 10:00 do 18:00)

Často slyšíme, že průměrný sex trvá 4 – 14 minut. Rovněž můžeme najít mnoho vyprávění o několik hodin trvajících sexuálních výkonech. Co je to vlastně vědomý sex? V čem to může být jiné. Někteří nedají na sex dopustit, jiní nechápou proč je ho všude plno. Ve skutečnosti jen malé procento ví, jak prospěšný, barvitý a naplňující může ve skutečnosti být. Je ale důležité porozumět, že o soutěžení a výkonech to není. Jde o to bez předsudků začít vnímat sám sebe, svého partnera. 

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

AUTOGENNÍ TRÉNINK – ÚČINNÁ MEDITACE, RELAXACE A AUTOSUGESCE

16. 4. 2023 v 18:30 - 21:30

Autogenní trénink má za cíl navodit svalové (fyzické) a duševní (psychické) uvolnění a vyrovnanost v prvním stupni. Na vyšším stupni, v hluboce relaxovaném a meditativním stavu, umožňuje pomocí autosugesce osobní seberozvoj. Jde o evropskou, tradiční a nejrozšířenější tréninkovou metodou založenou na relaxaci. Je to jedna z metod, která pomáhá měnit vzorce uložené v podvědomí.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

ŠTĚSTÍ VE VZTAHU – 16 DOVEDNOSTÍ V PĚTIDÍLNÉM CYKLU 

18. 4., 10. 5., 24. 5., 6. 6. a 21. 6. 2023 v 19:00 - 22:00

Proč jsou některá partnerství šťastná desetiletí a jiná končí dramatem za pár měsíců? Je možné, abychom se mohli NAUČIT žít šťastné partnerství a manželství? Možná vás překvapí jednoduchost a přímočarost odpovědí na tyto otázky. Tento cyklus 5 večerů je určen pro všechny, kteří chtějí najít cestu, jak žít v dlouhodobě šťastném a naplněném partnerství a jsou připraveni investovat svůj čas a energii.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Břetislav Bátěk

Radost, lehkost a důvěra v našem životě

20. 4. 2023 v  18:00-21:00

Způsob lidského života vytváří v dnešní době stále větší tlak na výkon, rychlost a kvantitu. Moudrý člověk však nezvyšuje svoji výkonnost rychlostí a překračováním svých možností, ale efektivností. Moudrý člověk ví, že dlouhodobě nevydělá na kvantitě, ale na kvalitě výrobků a služeb. Ví, že skutečné štěstí a pocit spokojenosti mu nepřinese trezor plný peněz, ale zástup spokojeních lidí, pro které s radostí tvoří a rozvíjí své kvality. Některé kroky a volby vedou do stresu a jiné do klidu a míru. Pohodový seminář o tom, jak podpořit svoji důvěru a víru v Božské vedení, které vnese do našeho života více radosti a spokojenosti.

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Míla Aine Hlávková

4. čakra – otevři své srdce a oprosti se od křivd z minulosti – transformační seminář pro ženy

27. 4. 2023 v 17:00 - 21:00

Bezpodmínečné dávání a přijímání lásky je základem pro naplněné vztahy stejně jako umění odpouštět. Odpuštění je totiž vaše vstupenka ke svobodě a radosti. Téma: Odpuštění, soucit, radost, láska bez podmínek, partnerské vztahy.  Zdravotní potíže: nemoci srdce, plic, prsou, krve, alergie, bolesti hrudní páteře, nízká imunita. V rámci semináře uvolníme bloky a emoce a vy budete cítit vyrovnanost, uvolnění, lásku a zjemnění.

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Míla Aine Hlávková

5. čakra – dovol si říkat co cítíš – transformační seminář pro ženy

11. 5. 2023 v 17:00 - 21:00

Kdopak to tady mluví? Sebe-vyjádření skrze komunikaci, zpěv, tanec, tvořivost bez pocitu studu s klidem a vyrovnaností. Téma: volná komunikace pocitů, přání, názorů, myšlenek a vnímání vnitřního světa. Zdravotní potíže: angíny, problémy s krční páteří, poruchy štítné žlázy, koktání, astma, bolesti a nemoci rukou a ramen. V rámci semináře uvolníme bloky a emoce a propojíme porozumění mezi tělem a myslí, abyste mohli volně komunikovat.

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Jan Komeda Marie Koudelková

Seznamka trochu jinak

12. 5. 2023 v 18:30 - 22:30

Večer je veden originálním způsobem. Nejde o běžnou formu seznamky, kde by bylo potřeba se verbálně prezentovat. Celým večerem vás budeme citlivě provázet a místo slov, poznáme jeden druhého pomocí jemných kontaktních her a vědomého doteku. Účastníci odcházejí naplněni blízkostí a mnoha formami energie. Započalo zde mnoho přátelství a i dlouhodobých partnerství.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

UMĚNÍ MASÁŽE INTIMNÍCH PARTIÍ (M3)

13. - 13. 5. 2023 (sobota a neděle od 10:00 do 18:00)

Masáže intimních partií mohou mít mnoho různých forem a cílů. V první řadě se stanete mistrem potěšení, který bude umět úžasně rozeznít intimní partie vašeho partnera. Projdeme odlišnosti ve vnímání mužů a žen, naučíme se sérii intimních doteků pro jednotlivá pohlaví, prozkoumáme mužskou i ženskou erotogenní mapu a ukážeme si, jak otevřeně komunikovat se svým partnerem v oblasti sexuality. Často totiž platí, že doteky, které dělají dobře mně, nemusí stejně tak dobře působit na partnera. 

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Břetislav Bátěk

Vášeň pro pravdu a lásku

18. 5. 2023 v  18:00-21:00

Co je a kde najdeme pravdu a lásku? Otázka, kterou se člověk, různé filozofie a náboženství zabývají celé věky. Tato otázka, kterou si klade každý z nás na cestě životem, úzce souvisí s poznáním pravdy o naší vlastní podstatě. Kým a proč tu jsem? Kam směřuji a jaký má mé snažení smysl, když smrt vše pokryje prachem? Pro pravdu a lásku se v našem světě ještě manipuluje a zabíjí. Seminář o tom, co nám může pravda a láska v životě vzít a co všechno může do života vnést. Jak je rozvíjet, kultivovat a vědomě žít. Meditace tě povede cestou do nitra, ke kořenům pravdy o sobě. Večer v kruhu opravdových bytostí na opravdové cestě lásky

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Lena Achmeer

Tajemství pánevního dna s léčebným přínosem Theta healing

27. - 28. 5. 2023, sobota 10:00 - 18:00, neděle 9:30 do 17:30

Kurz, který otevře pomocí jemného cvičení, dechu a procítění nejen pánev, ale i srdce a tělo celkově. Společně se naučíme jak zdravotní cvičení metody 3x3, tak i řadu možností, jak v jemnosti uvolnit / zpružnět své lůno a otevřít se do větší radosti, lehkosti, plodnosti nebo tvořivosti. Na  fyzické úrovni Vám kurz pomůže udržet moč, povolit napětí v bederní oblasti i správně našlapovat či otěhotnět. V emoční a energetické rovině odhalí způsoby, jak uvolnit nežádoucí emoce a znovu se naladit na zdraví , šťavnatost a vitalitu. 

Cena:          4600 Kč; včasná cena 3900 pro první 4 účastnice, nejdéle do 7.4.2023

Kontaktní osoba: Lena Achmeer, tel. 774 245 402, lenaachmeer@centrum.cz

Míla Aine Hlávková

6. čakra – věř svým pocitům – transformační seminář pro ženy

1. 6. 2023 v 17:00 - 21:00

Důvěřuj svým pocitům a nech se vést svou intuicí. Skutečnost nejlépe uvidíš se zavřenýma očima. Téma: intuice, jasnovidnost, zmatek, jasnost, přetížení mysli, racionalita. Zdravotní potíže: bolesti hlavy, migrény, potíže s dutinami, časté rýmy, záněty uší, tinitus, nemoci – krátkozrakost, dalekozrakost, šedý a zelený zákal. V rámci semináře uvolníme bloky, abyste se s důvěrou nechali vést intuicí a pustili nadbytečnou kontrolu a racionalitu.

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Jan Komeda Marie Koudelková

AROMATERAPIE – OTEVÍRÁNÍ A LÉČENÍ SEDMI ČAKER

16. 6. 2023 v 18:00 -22:30

Tento léčivý a povzbuzující večer zahájíme kratším výkladem a následně se ponoříme do krásného meditativního rituálu vedeného slovem s příjemným hudebním podbarvením. Využijeme hluboký dech, vůně a tibetské mísy. Díky tomuto silnému koktejlu různých energií se ponoříme hlouběji k našim životním tématům. Je to jeden z momentů, kdy prohlubujeme sebepřijetí.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

ORGASMUS OD A DO Z (M4)

17. 6. - 18. 6. 2023 (sobota a neděle 10:00 - 18:00)

Orgasmus. Magické to slovo vyvolávající v nás paletu pocitů od vášně, rozkoše, až po zčervenalé tváře a stud. Může jít o bránu do světa prožitků, které nás naplňují blahem, ale rovněž tak může toto téma vyvolat pocit selhání. Můžeme prožívat nespočet orgasmických stavů od klitorálního, vaginálního, análního, vyvolaného stimulací bodu G, penisu či předstojné žlázy, s ejakulací či bez ejakulace. Orgasmus můžeme rozšířit z lokalizovaného pocitu v genitáliích a expandovat ho na prožitek celého těla.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Břetislav Bátěk

Láskyplná komunikace jako léčitel vztahů

22. 6. 2023 v  18:00-21:00

Schopnost pozvednout jakýkoliv vztah do vyšší úrovně, je založena na umění láskyplné komunikace. To se týká nejen vztahů partnerských, ale i vztahů pracovních, či běžně lidských. Komunikace, která spojuje a rozvíjí, vždy vychází ze schopnosti komunikovat srdcem. Srdce dokáže stále vidět za všemi těmi slovy tu skutečnou bytost se všemi prožitky, zraněními, zkušenostmi, záměry a snahou domluvit se. Seminář o tom, jak kultivovat a rozvíjet své srdeční centrum, jako nástroj pravdivého vidění, schopnosti porozumět a komunikovat s láskou, která nejen naše vztahy pozvedá. 

Cena: 500 Kč

Kontaktní osoba: Břetislav Bátěk, tel. 776 112 362, e-mail: breetabatek@seznam.cz, www.sebeleceni.cz

Míla Aine Hlávková

7. čakra – dovol si jen tak být – transformační seminář pro ženy

22. 6. 2023 v 17:00 - 21:00

Vše je, jak má být, vše se děje podle vyššího plánu, není třeba se bát ani vše kontrolovat. Téma: přijetí, klid, zoufalství, důvěra, kontrola.  Zdravotní potíže: nemoci mozku – nádory, poruchy spánku, migrény, deprese, duševní poruchy, Parkinsonova nemoc, Schizofrenie, epilepsie. V rámci semináře uvolníme bloky, abyste mohli dát důvěru vyššímu vedení a pustili nadbytečnou potřebu kontroly.  

Kontaktní osoba: Míla Aine Hlávková, www.milahlavkova.cz, tel. 603 410 114, email: mila.hlavkova@seznam.cz

Jan Komeda Marie Koudelková

Seznamka trochu jinak

23. 6. 2023 v 18:30 - 22:30

Večer je veden originálním způsobem. Nejde o běžnou formu seznamky, kde by bylo potřeba se verbálně prezentovat. Celým večerem vás budeme citlivě provázet a místo slov, poznáme jeden druhého pomocí jemných kontaktních her a vědomého doteku. Účastníci odcházejí naplněni blízkostí a mnoha formami energie. Započalo zde mnoho přátelství a i dlouhodobých partnerství.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz 

Jan Komeda Marie Koudelková

EROTIKA – POZNEJTE VŠECHNY BARVY SEXUALITY (UM3)

24. 6.  - 25. 6. 2023 (sobota a neděle 10:00 - 18:00)

Erotika je kořením našeho života. Tento kurz je především o radosti, hravosti, veselí, zábavném zkoumání, co mne přitahuje a vzrušuje. Pochopíme jak, naplnění naší sexuality uvolní zablokovanou energii. Ukážeme si, jak moc to může zlepšit naše vztahy, zdraví, pracovní i finanční výsledky.

Kontaktní osoba: Marie Koudelková, tel. 731006522, skola@umenimilovani.cz