Termíny workshopů a přednášek hostujících lektorů

590 Kč

690 Kč při platbě po 21.11.

Přihlásit se

TRIÁDA ŠTĚSTÍ – neboli Myšlenka-Emoce-Pocit

29.11.2019

17:30-21:30 hod.

Vítejte ve světě klidného plynutí i vzrušení z přicházející inspirace a přívalu síly, potřebné pro její uskutečnění.
Jak na to?
Na semináři TRIÁDA ŠTĚSTÍ neboli Myšlenka-Emoce-Pocit vám Míša s Lenou ukáží, jak vaše emoce určují váš každodenní život. Jak vám mohou pomoci dosáhnout úspěchu, vyšší výkonnosti a zejména pocitu vnitřního štěstí, nezávisle na tom, v jakém oboru působíte či jakým výzvám čelíte.
Kdykoli je před vámi složitý úkol, jste zahlcena prací nebo máte podat nějaký výkon, smísí se energie dané situace s myšlenkami, které vám v té chvíli probíhají hlavou. Emoce a pocity vznikající z této směsice myšlenek nakonec ovlivní to, jak se celá situace vyvine.
Pokud tedy na povrch vyplují například nežádoucí emoce, jako je nervozita, hněv nebo strach, musíte mít k dispozici správné znalosti, nástroje a techniky, které dokážete uplatnit tak, aby se situace vyvinula pro vás žádoucím směrem.
Právě v tom tkví tajemství úspěchu a vnitřního štěstí – a může se to naučit každý.

Stává se, že ztrácíme kontakt s naším tělem, nenasloucháme mu nebo jsme ztratili schopnost mu porozumět. Důsledkem bývá stav, kdy si nedovolíme prožívat naše emoce. Emoce jsou ale darem a nasloucháme-li našemu tělu a rozumíme mu, umíme-li s emocemi pracovat, pak emoce pracují pro naplnění našich vizí a záměrů.

Všichni známe ten pocit, kdy jen JSME - takzvaně plyneme. Toto plynutí má silný regenerační potenciál pro naše tělo, je meditací ( spíš relaxací) pro naši mysl. Ve stavu plynutí se uvolňují svaly, nervy, orgány a tkáně našeho těla. Zapojíme-li hlas ( zvuk) , pak vibrací tónů se dostaneme ještě hlouběji do meditačního stavu. Můžeme ovlivnit stav našich orgánů, biochemické reakce v těle, které pak ovlivňují to, jak se cítíme, naše emoční cítění i životní postoje.

Zamyslete se nad tím, proč se v médiích propaguje břícho jako pekáč buchet? Proč je nám podsouváno, že je to sval, jako kterýkoli jiný, který je tu od toho, aby se fyzicky vytrénoval? Rozuměj zpevnil tak, že jej budeme ovládat namísto toho, abychom s ním komunikovali? Proč je na téma ovládání kladen větší důraz, než na téma komunikace?
A pak se znovu podívejme na naše vztahy, zda-li jsou založeny na ovládání nebo na komunikaci?
Klíč k našim vztahům, citům a přijímání je ukryt v našem těle.

Techniky, které vám Míša s Lenou ukáží, přináší radost i zábavu. A naučí vás, jak vnést lehkost, vtip a radost i do těch nejsložitějších situací v životě.

Čím je přínosná účast na semináři a co mi zprostředkuje:
- získat větší kontakt se svým tělem
- poznat možnosti vlastní regenerace
- podpořit, protože se cítím vyčerpaně, zraněně
- navnímat si své tělo a to jak funguje ve spojení s myslí
- získat důvěru ve své tělo a jeho signály
- nastavit a respektovat své hranice, ale i hranice
druhých
- osvobodit se od potřeby hledat lásku a naplnění
potřeb prostřednictvím ostatních
- lepší vztahy s ostatními
- přijmout sebe samého = být sám sebou
- umění říkat ne
- postavit sám sebe vždy na první místo

 

Míša Nováková
Za Míšu hovoří přes 20 let individuální praxe a zkušeností.

Využívá metod neurokybernetiky, torzních polí, human design a genových klíčů, znalostí energetické stavby těla a endokrinního systému.

Studovala ve Švýcarsku, v Číně, v USA a Kanadě, V Peru, v Nepálu, v Indii a na Srí Lance.

Kromě individuální praxe také přednáší Pravidla HRY ŽIVOTa (  včetně přednášky TRIÁDA ŠTĚSTÍ aj.) kde odhaluje, jak z našich slabostí a nedokonalostí, vytvořit ty nejefektivnější a nejpotřebnější prostředky k naplnění našich přání a tužeb.

Míša nás uvede do tajemství propojení našich emocí s myšlenkami a naším fyzickým projevem. A to v samotném centru našich pocitů a přijímání, v místě vzniku života, Provede nás, při uvědomování si živlové síly a intenzity našich emocí, procítěním všech 3 části našeho Já - tělem, duchovní podstatou a myslí.

Nasměruje nás k osobnímu rozvoji a růstu. Ukáže nám, jak otevřením naší mysli, zvědoměním si našich emocí a myšlenek, které k nim vedou, lze nejen odstranit naše fyzické, emoční i mentální obtíže  ( včetně vztahových a rodinných problémů, finančních obtíží, osobních krizí, syndromu vyhoření, psychické, psychosomatické i fyzické obtíže a jiné), ale prostřednictvím našeho hlubšího sebepoznání být skutečným tvůrcem našeho života. Jinými slovy žít takový život, jaký si žít přejeme a po jakém toužíme.

Štěstí totiž není náhoda!

Štěstí je správně vybraná role. Role tvůrce našich životů.  A nikoli role obětí nám podsunutých programů.

Je třeba znát Pravidla HRY ŽIVOTa. Potom pochopíme, že ŠTĚSTÍ si můžeme (a musíme) vytvářet pouze my sami. Není to něco, co nám spadne do klína nebo čím nás někdo nečekaně  ( a třeba i očekávaně) oblaží.

Naše štěstí závisí jen a jen od nás samotných. Na našich myšlenkách a na ně navázaných emocích. Pravidla HRY ŽIVOTa  (včetně TRIÁDY ŠTĚSTÍ) nám pomohou skloubit naše očekávání a přání s postojem našich rodin, přátel a blízkých. To vše nám Míša objasní prostřednictvím změny našeho myšlení.

Místo konání

MAITREA, a.s.
Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení..