Pronájem sálu pro pořádání seminářů

Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete uspořádat svůj seminář nebo přednášku v MAITREE!

Nabízíme pronájem velkého sálu (62 m2) včetně příslušenství pro účely pořádání seminářů, výcviků a uzavřených skupin. 

Proč právě u nás? Maitrea sídlí v srdci staré Prahy, v těsné blízkosti Týnského chrámu. Její prostory byly citlivě rekonstruovány, tvořeny z přírodních materiálů a jsou opečovávány tak, aby byly klidné a bezpečné a dovolily hluboké spojení se sebou, s vlastním nitrem i s lidmi okolo vás.

Velký sál pro semináře

Místnost má rozlohu 62 m2 a kapacitu 50 sedících účastníků a 30 účastníků pro pohybové aktivity. Lektorům a účastníkům seminářů je k dispozici kuchyňka, šatna s věšáky a uzamykatelnými skříňkami, terasa se zahrádkou, toalety a sprcha. Při výstavbě stejně jako při vybavení interiérů jsme použili ekologické a zdravé materiály. Samozřejmou součástí těchto prostor je také jejich plné ozvučení. V sále je rovněž možné zajistit videoprojekci pomocí dataprojektoru.

K dispozici jsou vám židle, matrace, zafu (meditační pohankové polštářky), zaniki (podložky 1x1 m), deky, lehké polštářky a přezůvky. V kuchyňce můžete zdarma čepovat filtrovanou vodu, k dispozici je také káva, vlastní výběr čajů a sladkostí.

Ceny pronájmu sálu

  • Pátek odpoledne, sobota, neděle      13 000 Kč
  • Sobota, neděle                                      12 000 Kč
  • Sobota nebo neděle                               7 000 Kč
    (Jednodenní pronájmy budeme rezervovat až jako poslední.)

Apartmán pro lektora

V případě pořádání semináře za účasti zahraničního lektora je možné pronajmout si lektorský apartmán (není zahrnuto v ceně pronájmu). Součástí apartmánu je plně vybavená ložnice, zařízená kuchyňka a samostatné sociální zařízení. Přidanou hodnotou je pak kouzelný a téměř pohádkový výhled na pražské střechy v historickém jádru metropole. Přes umístění v centru Prahy je apartmán klidným a příjemným místem pobytu.

     Volné víkendové termíny k pronájmu v 1Q 2022      

Leden:          21. - 23. 

Únor:            11. - 13.       

Březen           4. - 6.      11. -13.  

Rezervace termínu je platná po složení rezervačního poplatku. Rezervační poplatek je vratný pouze v případě vládních nařízení.

Sál je rovněž možné pronajmout pro pravidelný večerní program ve všední dny (1 x týdně, 1 x 14 dní).

V případě zájmu pište na email: p.barta@maitrea.cz nebo volejte 777 227 828.