Praktické informace pro účastníky seminářů

Co s sebou

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Oblečení

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Přezutí

Ve všech sálech domu MAITREA je zvykem se přezouvat. Do sálů můžete vcházet na boso, ve vlastních přezůvkách nebo můžete využít sandálů, které jsou k dispozici na místě.

Šatna a uzamykatelné skříňky

Předsálí slouží zároveň jako prostor pro převléknutí. K dispozici máte věšáky a uzamykatelné skříňky. Cennosti si prosím uzamkněte či nechte při sobě. Neručíme za ně.

Za ztrátu klíčku je poplatek 150 Kč.

Sezení a vybavení sálů

Při seminářích se sedí na židlích či na zemi dle zaměření semináře. V sálech jsou k dispozici matrace, polštářky na sezení a deky.

Občerstvení

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz)

Doprava a parkování

Pozor, v blízkosti Staroměstského náměstí je také ulice, která se jmenuje "Týnská", nás však naleznete v kratší "Týnské uličce", která je hned za rohem a vede od Týnského chrámu k Dlouhé ulici.

MHD:

Tram 5, 8, 14 - stanice Dlouhá třída (poté pěšky Dlouhou třídou směrem ke Staroměstskému náměstí, odbočit 4. uličkou vlevo a jste již u nás v Týnské uličce)

Metro A/B - stanice Můstek (poté pěšky ulicí Na můstku a dále ulicí Melantrichova až na Staroměstské náměstí, kolem sochy Jana Husa přejít do Dlouhé třídy a odbočit první uličkou vpravo a jste již u nás v Týnské uličce)

Metro A nebo tram 17, 18 - stanice Staroměstská (poté pěšky ulicí Kaprova na Staroměstské náměstí, kolem sochy Jana Husa přejít do Dlouhé třídy a odbočit první uličkou vpravo a jste již u nás v Týnské uličce)

AUTEM:

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.

Registrace a platby

Před vstupem do sálů prosím nezapomeňte projít registrací, kde si asistentky dle seznamů přihlášek zaevidují vaši účast a vyberou případný doplatek (registrace probíhá nejčastěji v obchůdku/recepci v přízemí, kde můžete ve všední dny také zaplatit kartou).

Kontakt semináře:

+420 607 868 511
seminare@maitrea.cz