Umění transformačního spánku

Všimli jste si někdy, že když se cítíte naplněni, přijímáte s lehkostí vše, co vám život přináší?

Východní nauky konstantně zaměřují pozornost na rozvoj našeho Já - pomáhají nám pochopit, jak si nevědomky bráníme v přístupu k vlastnímu potenciálu. Doktorka Kamini Desai kombinuje starověké učení s moderní psychologií a mindfullness a pracuje s každým člověkem celostním přístupem.

3dílný online kurz jógy nidra
s tlumočením do češtiny.

Pro vážné zájemce chystáme s Kamini Desai certifikovaný výcvik jógy nidra.
Předbežný termín je listopad 2024 a březen 2025.

Kamini Desai, Ph.D.

Je autorkou knihy Yoga nidra: The Art of Transformational Sleep a je považována za přední autoritu v oblasti jógy nidra. Jako tvůrkyně osnov JÁ JSEM jóga nidra jedinečným způsobem kombinuje starobylou moudrost jógy se západní psychologií a vědou.

Její otec, známý indický mistr Gurudév Shri Amritji, přinesl učení jógy do USA v šedesátých letech a významně obohatil západní jógu o hlubší duchovní stránku.

Kamini vyučuje po celém světě již více než 35 let. V roce 2012 jí byl udělen titul Yogeshwari (žena jógového mistrovství) za její zápal pro vnášení starobylého osvícení do skutečných výzev lidské zkušenosti. Další info o Kamini Desai, Ph.D.

3dílný online kurz jógy nidra
RESTART MYSLI

Při józe nidra se naučíme vědomě vstupovat do zóny mezi bděním a spánkem, což nám umožňuje více a kvalitněji odpočívat. V takové zóně odemykáme mystické síly podvědomí a vyšších center vědomí. Díky tomu můžeme bez námahy vymazat své sebedestruktivní návyky a vzorce chování.

 Toužíte po kvalitním spánku? Chcete manifestovat své sny do reality? Potřebujete ovládnout své úzkosti?
Projděte si cyklem 3 sebezkušenostích večerů v pohodlí svého domova.

Dopřejte své mysli RESTART.

Po skončení online semináře vám do 5 pracovních dnů zašleme nahrávku večera, kterou budete mít volně ke shlédnutí po dobu 14 dní.

Přepište svůj život na hranici spánku

Jogíni tvrdí, že 45 minut jógy nidra je stejně regeneračních jako tři hodiny spánku. Jóga nidra poskytuje maximální regenerační aktivitu mozkových vln théta a delta za minimální dobu. Může řešit celou řadu potíží tím, že pomáhá tělu dostat se do stavu, kdy dochází k jeho obnově.

Co je v bdělém stavu jako led, je ve stavu snu a hlubokého spánku jako voda. Co je v bdělém stavu husté a těžko změnitelné, je ve stavech hluboké relaxace poddajné a snadno změnitelné.

Přihlášení a cena

Nyní můžete získat kompletní 3 dílný online kurz za velmi výhodnou cenu.
Na early bird a last minute cenu workshopu nelze uplatňovat další slevy.