To, s čím bojujeme, roste!

Certifikace v metodě Krmení démonů (FYD) celosvětově poprvé živě!

S velkou pokorou a neskonalou úctou u nás opětovně přivítáme Löpon Charlotte Rotterdam a Pietera Oosthuizena - přímé studenty Lamy Tsultrim Allione, kteří přijedou, aby nám osobně předali závěrečnou certifikaci prastaré metody FYD (Feeding Your Demons).

Pětikrokový proces FYD vychází z názoru, že pouze skutečná péče o naše temné stránky a jejich vyživení nám může pomoci získat pozitivní potenciál, který v nich dřímá. 

Komu je výcvik určen?

Profesionálům v oblasti duševního zdraví, životním koučům, terapeutům, duchovním mentorům, sociálním pracovníkům a lidem, kteří se ve své práci věnují pomoci a léčení druhých.

Jednotlivcům, kteří si chtějí osvojit účinnou metodu přímého boje s vlastními navyklými vzorci, výzvami a překážkami za účelem vlastní transformace.

Všem, kteří cítí, že jejich život ovlivňují následky traumat z minulosti.

Všem, kteří chtějí zastavit svůj boj se závislostí, strachem, úzkostí, vinou, vztekem nebo jakoukoliv jinou formou vnitřního konfliktu.

Tato práce přesahuje duchovní teorie a slouží jako smysluplný nástroj pro každého, kdo si přeje pocítit větší emoční klid, bez ohledu na náboženské vyznání či osobní filozofii.

CERTIFIKACE
3. modul Krmení démonů

15.–18. června 2024  (sobota–úterý)
+ 19. června 2024 (středa) možnost certifikace

 

Třetí certifikační modul prohloubí vaše uchopení procesu Krmení démonů a chápání jeho fungování v práci s budoucími klienty. Po úspěšném absolvování všech modulů, domácích cvičení a zkoušky získáte certifikát, který vám umožní nabízet proces Krmení démonů jednotlivcům nebo párům jako

oficiální facilitátor metody Krmení démonů

Certifikační úroveň poskytuje účastníkům důkladné instrukce k vedení procesu Krmení démonů pro jednotlivce, páry a děti. Školení proniká do všech jemných proměnných procesu. Zkoumá způsoby, jak pracovat s problémy, které mohou nastat, nabízí korekce a návrhy, jak sestavit a orámovat sezení Krmení démonů. Zabývá se dovednými přístupy k práci s konkrétními problémy a skupinami lidí.

Po absolvování 3. modulu výcviku podstoupí všichni účastníci zkoušku a pod dohledem jednoho z instruktorů provedou procesem Krmení démonů někoho, kdo se s tímto procesem teprve seznamuje. 

Třetí modul proběhne pod vedením Pietera Oosthuizena a Charlotte Rotterdam. Podmínkou účasti na 3. modulu je absolvování prvních dvou modulů a splněná domácí praxe dle zadání z 2. modulu Krmení démonů.

INFORMACE K CERTIFIKACI:

Závěrečná zkouška proběhne ve středu 19. června 2024. Pokud nestihnete domácí praxi a nebudete v rámci 3. modulu zkoušku absolvovat, budete ji moci složit online nejpozději jeden rok po absolvování 3. modulu.

Lopön Charlotte Rotterdam
a Pieter Oosthuizen

Pieter Oosthuizen a Lopön Charlotte Rotterdam jsou dlouholetí studenti tibetského buddhismu. Jsou senior učitelé meditace, praxe Krmení démonů (FYD), Chöd a dalších buddhistických praktik v USA i v zahraničí. Vyučují v buddhistickém středisku Tara Mandala, které založila Lama Tsultrim Allione.

Pieter získal právnický titul v rodné Jižní Africe a je předsedou správní rady Tara Mandaly. Charlotte získala magisterský titul na Harvardské teologické škole a je instruktorkou a ředitelkou Centra pro rozvoj kontemplativního vzdělávání na Univerzitě Naropa.

Společně vedou Tara Mandala sangha. Jejich blog nabízí Dharmické úvahy o moderním životě: www.skymind.us.

Výcvik již probíhá

Připravujeme nový běh pro rok 2025

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. U tanečních seminářů doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. 

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

aitrea

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.