Objevte svobodu bytí ve vztazích

18.–21. května 2023 v Praze

Jak dochází k setkání dvou duší?
Lze druhé vnímat bez předsudků a pocitu oddělenosti?
A co je to "skutečné" setkání?

Skutečné setkání s mužem nebo ženou představuje zážitek překračující čas a prostor, kde oddělenost a dualita neexistují. Překonání traumat nám umožní dosáhnout hlubšího porozumění vzájemnému propojení dvou bytostí a objevit, o co ve skutečnosti jde. Jedná se o zážitek Jednoty, v němž se cítíme jako jedno celistvé tělo, jedno Bytí.

Umění naslouchat tichu

Chcete-li dosáhnout hlubšího pochopení sebe samých a vylepšit své vztahy, je zásadní umět naslouchat svému vnitřnímu hlasu a znát správný čas pro spočívání v tichu. Na tomto semináři vás čeká řada praktických technik, které vás provedou k návratu k sobě samým a připraví vás na setkání s ostatními bez předsudků a oddělenosti. 

Setkání s Nukunem je pro vás, kteří jste se vydali na cestu hlubokého poznání.

  • satsangy (individuální sezení)
  • práce s hlasem a zvukem
  • meditace a dechová cvičení
  • hluboká vnitřní práce 
  • soucit a podpora skupiny
  • krásný čas v důvěrném a bezpečném prostředí
     

Zkušenosti účastníků

Na týdenním kurzu s Nukunu jsem v sobě objevil moře klidu, láskyplnou hloubku, která mne nadále životem provází i v těch nejtěžších chvílích. Pro mne je Nukunu takovým dánským Eduardem Tomášem.
Martin
Nechat věci plynout... zůstat ve svém srdci, i když kolem létají blesky. Hodně jsem o tom četla a hledala cesty... A pak jsem se setkala s Nukunem… a něco se změnilo. Blesky nezmizely, ale už nejsou tak hrozivé, jako bych dokázala lépe číst ten příběh za... očima soucitu a lásky k sobě i druhým. Netušila jsem, jaké to je být v blízkosti osvíceného člověka, teď už to vím. Je to Boží!
Míša Síta - produkční Maitrea
Mimořádné spojení psychoterapie a tradiční advaity... unikátní způsob, kterým lze přetnout "začarovaný kruh" mnohdy nekonečného hledání a poznat, kdo/co skutečně jsme...
Larisa

Nukunu

Nukunu se narodil v Dánsku v roce 1947. Vystudoval filozofii a psychologii. Pracoval 30 let jako psychoterapeut a přednášel o Gestalt psychologii, psychodramatu, primární terapii, NLP a meditaci. Během této doby byl studentem takových mistrů, jako je Osho, Papaji a učitelů z linie Sacha. Po zkušenosti radikálního probuzení v březnu 1995 se jeho práce změnila. Nyní se soustředí na předávání své zkušenosti formou satsangu a intenzivních kurzů.

Základní učení Nukunu je "být tím, co je, tak jak to je". Díky tomuto jednoduchému pochopení mysl přestane bojovat sama se sebou a pravda se projeví sama ve své jednoduchosti a čistotě. Je to odpověď beze slov, která umlčí mysl navždy. „Je to, jako když hledáte brýle a najednou si všimnete, že je máte celou dobu na nose. Probuzení je náhlé rozpoznání – určitý posun a skutečné 'probuzení' do skutečnosti." Přečíst si celý rozhovor

Maitrea vydala dvě knihy: Oko hurikánu a Záležitost srdce.

Přihlášení

ZA HRANICE VZTAHU - skutečná setkání

18.–21. května 2023
 čtvrtek až neděle 9:30–17:30 hod.
MAITREA, Týnská ulička 6

Tento 4denní seminář bude probíhat v intenzivní malé skupině maximálně 25 účastníků. Tlumočit z angličtiny do češtiny bude jako obvykle Veronika. Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry a není určen pro úplné začátečníky (je vhodná předchozí zkušenost s meditací nebo práce s emocemi). Čeká nás hluboká vnitřní práce.
V případě potřeby rozdělit platbu na 2 části nám napište na seminare@maitrea.cz.