13.–15. září 2024
pá-ne (9:30–17:00)
MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Seminář Hlubiny posvátného těla je další kapitolou vycházející z linie nauk Marie Magdaleny. Tato somatická praxe nás vede ke zkoumání vnitřního prostoru a společnému odkrývání skrytých vrstev sebe sama. Učí nás formovat naše vědomímilovat, důvěřovat a pevně se držet souřadnic pravdy.

 Jeden po druhém tak dláždíme cestu a otevíráme se nekonečné, hmatatelné lásce, jež obnovuje naši důvěru ve společenství. Touto nedotčenou praxí, inspirovanou ženskou podstatou Krista působícího skrze nás na této zemi, tvarujeme a upevňujeme celý náš život.

Hlubiny posvátného těla

 Při této praxi zažíváme hlubokou intimitu, důvěru, sounáležitost, moudrost a další formy komunikace prostřednictvím somatického pohybu. Naše psychofyzická geografie a historie nám pomáhají objevit, kde se v tomto těle nacházíme a jak jsme se sem dostali. Zkoumáním těchto procesů prostřednictvím pohybu otevíráme cestu k přirozenému plynutí bez námahy. Znovuobjevování našeho stvoření nás uvádí do neustálého tance existence.

V přítomnosti se vracíme do minulosti kvůli budoucnosti.

Tato praxe obnovuje tělo a otevírá srdce nepředvídatelným setkáním, která často přináší dojetí a pocit velkého požehnání. Stáváme se svědky mnoha zázraků, kdy se lidé rozpomínají, otevírají a opět důvěřují a milují. Je to jako apoštolský požár, kdy jsme uchváceni poznáním a pokořeni velkou vděčností za to, že jsme nikdy nezapomněli.

Co nás během setkání čeká

  • hluboké spojení mezi ženami, zjemnění, naslouchání jedna druhé
  • zbavování se již nepotřebných masek, soudů a představ 
  • otevřeme se poli sounáležitosti, důvěry, lásky a odevzdání 
  • připomeneme si jak milovat, utěšovat, žehnat a léčit dotekem
  • pocítíme podporu svých sester a hlouběji se ponoříme do chrámové přítomnosti
  • naučíme se 3 nové konstelace
  • čekají nás niterná sdílení, vyprávění příběhů, tanec, pohyb a léčivý dotek

Předchozí praxe Probuzení posvátného těla není nutná.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Reference...

Probouzení posvátného těla je pro mě hlubokou léčivou a transformační praxí. Pomáhá mi nastartovat nový, jemnější přístup k sobě, učím se vnímat posvátnost a lásku v dávání i přijímání. Ukazuje mi úplně nový rozměr doteků a péče o sebe i ostatní.
Mirka
Výcvik Prebudenie posvätného tela vnímám ako čerešničku na torte facilitátorských ženských holistických "vzdelávaní", ktoré som dosiaľ zažila. Prečo? Všetko akoby dostalo zmysel. Ponárame sa do našich darov, ktoré za podpory Stvorenia, vynášame na povrch pre tú/toho, ktorých "opečovávame". A je to také prirodzené...
Khatka
Tato praxe je pro mě o zvědomení si síly lidského dotyku v jeho nejčistší formě. Máme v sobě tuto schopnost a oživit ji v sobě v síle ženské skupiny byl nádherný proces. Skladba, která se na semináři zrodila (Tělo tvůj chrám) jen podtrhuje získanou moudrost. S vděčností, že jsem mohla být součástí.
Petra - Žena Země

Aletheia Sophia

Aletheia Sophia je chrámová mystička a vypravěčka příběhů, jejichž prostřednictvím s láskou předává moudrost, která jí byla zjevena.

Vede semináře po celém světě, z nichž nejznámější je praxe Probuzení posvátného těla. Aletheia představuje hodnoty pravdy, odvahy a její přístup je plný všeobjímající něhy a důvěry v dary každého člověka

Aletheia sdílí své učení s těmi, kdo se cítí být povoláni k tomu, aby vedli, odhalovali, inspirovali, žehnali, utěšovali a stáli s ostatními v tomto Světle. Je také autorkou knih (napsaných pod jménem Anaiya Sophia) Posvátná sexuální jednota, Posvátné vztahy, Moudrost lůna a mnoha dalších. 
 

Přihlášení

13.–15. září 2024
pá-ne (9:30–17:00)
MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Přihlaste se včas a získejte nižší cenu.
Na early bird a last minute ceny nelze uplatnit další slevy.

Seminář můžete zaplatit na 2 splátky
(zaškrtněte možnost na konci v sekci shrnutí objednávky)