Dovol si tvořit svůj ŽIVOT!

Přejete si uskutečnit své touhy a sny, žít život, který vás bude naplňovat, ale pořád se vám to nedaří? Váš vysněný život je v podstatě tvůrčí projekt. A ten vyžaduje odhodlání, přípravu a skutečnost vůbec si dovolit začít svůj život svobodně tvořit.

Jaké jsou vaše hodnoty?
Co dává vašemu životu naplnění?
Pro co stojí za to žít?


Tento intenzivní prožitkový workshop vám poskytne nástroje k vytvoření záměru, směru vašeho života a k jeho uskutečnění. Pomůže vám ujasnit si vlastní hodnoty, a to, co je pro vás v životě skutečně důležité. Uvolněním somatických návyků a vyladěním částí mozku naleznete podporu k tomu, jak krok za krokem manifestovat svůj vysněný život.
 

Seminář se koná v prostorách MAITREY, Týnská ulička 6, Praha 1.

Z angličtiny do češtiny tlumočí Sananda.

Bhagat J. Zeilhofer

Bhagat kráčí po duchovní stezce již více než třicet let. Hluboká meditace je součástí jeho každodenního života. V roce 1982 se stal žákem Osha. Celkem 5 let strávil v Oshově ášramu v indické Púně, kde vedl meditace a působil jako terapeut. Dlouhé cesty ho zavedly do Himálaje a Číny, kde se setkal se zenem a tibetským buddhismem. Věnuje se také hypnoterapii podle Ericksona, systémové rodinné terapii, vede tréninky a semináře Esence a Umění zemřít.

Bhagatův moudrý, laskavý a zároveň pevný přístup
přináší pocit bezpečí a důvěry.

Co říkají návštěvníci Bhagatových seminářů:

Ahoj Bhagate, dívám se na vše jinýma očima, někde v břiše se něco důležitého změnilo, věřím, že to vydrží. Díky ti!
Martin
Bhagat je člověk, který vám v bezpečném prostředí otevře oči, nabídne možnost otevřít se novým možnostem, nastoupit cestu k vnitřní pravdě, lásce, naplnění a k prožívání života v jeho plnosti.
Robin
Miluji Bhagatovu hloubku a moudrost, to, že dokáže jít skutečně k jádru věci a s lehkostí řešit i velmi citlivá témata. V jeho přítomnosti cítím pocit důvěry a lásky.
Michaela

Přihlášení

Na early bird a last minute cenu nelze uplatnit další slevy.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek přes ramena.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (flapjacky apod.). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) je možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možnost pouze krátkodobého zastavení pro vystoupení a vyložení.