Klub Maitrea

Hledáte místo, ve kterém můžete jen tak spočinout a být sami sebou? Dovedete si představit, že takové místo může existovat v samotném centru Prahy? Pojďme jej společně tvořit. Pouhým svým bytím. Spojeni se svým srdcem. V přítomnosti. Přijďte k nám hledat inspiraci, popovídat si, seznamovat se, nebo jen pozorovat a mlčet.

Pracovna a klidová zóna

pro práci i odpočinek, pondělí 9-18 hod.

Hledáte inspiraci? Potřebujete se ponořit do práce, něco vytvořit nebo si v klidu něco přečíst? Chcete si jen tak sednout, uvolnit se a zamyslet se nebo naopak vůbec nemyslet? Povídat si nebo být úplně zticha?

Navštivte prostor Maitrey – tentokrát jinak. Nenajdete v něm nikoho, kdo by vám říkal, co máte dělat – s jedinou výjimkou, kterou jste vy sami, vaše srdce.

V malém sále jsme připravili tichou zónu, v níž se budete moci spojit sami se sebou a ponořit se do hluboké práce. V předsálí si můžeme povídat a seznamovat se.

- vstupné do zóny je dobrovolné
- občerstvení k dispozici dle ceníku na místě
- kontakt: seminare@maitrea.cz

Klubové večery

Pondělí 18-20 hod. (VSTUPNÉ DOBROVLNÉ)

JÓGA SMÍCHU
s Joshim

4. října 18-20 hod.

Zažijte večer plný smíchu, radosti a uvolnění. Příjemně si odpočinete od stresu a starostí a navíc uděláte i něco pro své zdraví.

Smích bez důvodu ve společnosti dalších smějících se lidí vás přivede do stavu spontánního prožívání přítomného okamžiku.
 

EXPRESSION
s Jakubem Moulisem

11. října 18-20 hod.

Další pohybově taneční večer z cyklu E-motion. Uvnitř nás se toho děje hodně. Každý den. A stejně tak den za dnem uvnitř mnoho věcí zůstane, protože nejsou projeveny.
Usazují se ve svalstvu a kloubech a naše tělo pak křičí o pomoc.

Přijď tyto usazeniny uvolnit a vyjádřit jádro sebe pomocí hlasu, dechu a pohybu.

ŽENSKÁ MEDICÍNA
s Michaelou Cusanovou a Michaelou Karlovou

18. října 18-20 hod.

Každá z nás je jedinečná, jedinečně krásná, jedinečně moudrá, jedinečně svá. Pojďme si dovolit tuto jedinečnost spatřit, radovat se z ní a projevit za ní vděčnost. Vytvořme léčivý prostor naplněný intimitou, vzájemnou úctou k sobě a mezi sebou. 

Setkání žen, které se nebojí ze svého hlubokého vnitřního prostoru pohlédnout jedna druhé do očí.