Klubové večery v Maitree

Přijď si odpočitnout, uvolnit se a navázat nová přátelství!

TANDAVA
praxe kašmírské tantry a meditace v pohybu

5. června | 18:00 - 20:30 hod.

Tandava je nejstarší formou jógy, kterou známe. Je to velmi pomalý, mystický tanec, který vede k vnímání našeho těla v celistvosti kosmu.
Přestože je velmi jednoduchá na provedení, vyjadřuje složitost a hloubku naší živé existence. Je to tanec pravé spontánnosti a láskyplného přijetí VŠEHO, čím jsme. 
Je to tradiční praktika totality, která může skutečně katalyzovat zážitek duchovního probuzení. 

Petr Bárta
Tančím. Mám rád hudbu a pohyb. Vyjádření živelnosti vycházející ze samé podstaty mé životní síly. Uvnitř jsem vlkem, divokým, nespoutaným, intuitivním …
Medituji. V pomalém tanci. Při chůzi. V uvolněném běhu. Při přijímání studené vody. V sedě. Miluji ten hluboký vnitřní klid. Pozorování dokonalosti a pomíjivosti všeho projeveného.

„Nejlepší čas na meditaci je právě teď.“  

JUST DANCE!
taneční večer s Embodiement Motion

12. června | od 18:30 hod. (hudba hraje od 18:15) do 20:30 hod.

Přijď si užít večer plný tance, hudby a skvělé společnosti.
Začneme zahřátím, krátce se seznámíme a společně se ponoříme do svobody pohybu. Každý přináší své téma, každý přichází sám za sebe a společně vytváříme Jeden kmen. Všichni jsou vítáni.
Set postupně nabírá na tempu a je poskládaná z různých sylů hudby.
Ukázka pro představu: https://www.mixcloud.com/JakubMoulis/body-intelligence/
Zároveň je to poslední předprázdninový taneční večer, který je vhodný pro každého.

Jakub Moulis
Rád pracuji s tělem a zkoumám, co nás v životě formuje a ovlivňuje. Miluji pohyb, tanec, hudbu a vše, co se kolem ní točí. Svou lásku ke svobodnému vyjádření prostřednictvím pohybu vtiskávám do svých workshopů a individuálních sezení.
Tanci se věnuji již více než 8 let a od samého počátku jsem do něj plně ponořen. Mým záměrem na workshopech je vytvořit prostor, kde se lidé mohou skutečně setkat sami se sebou. Prostor, kde se lidé cítí dostatečně bezpečně, aby mohli prožít a vyjádřit sami sebe v celé své bohaté barevnosti a chuti.