Klubové večery v Maitree

Přijď si odpočitnout, uvolnit se a navázat nová přátelství!


RITUÁL NOVÉHO ZAČÁTKU
taneční večer s Embodiement motion

20. února | 18 - 21:00 hod.

Nový rok bývá plný předsevzetí, která se nám často nedaří naplnit, nebo udržet.
Pojďme začít nový rok trochu jiným způsobem. Pojďme se společně sejít a vyslat za pomocí tance a skupinové energie trochu šťávy do nového začátku.

Jakub Moulis
Jakub pracuje s vědomým pohybem, tancem, bodyworkem a práci s primárním traumatem IBDP. Je pro něj důležité přinášet do obyčejných chvil posvátnost a tím z nich dělat chvíle neobyčejné. Když se pak v tompto prostředí uvolníme do tance a pohybu. Získáváme tím obrovský zdroj a oporu v sobě, ale i v druhých. Společně tak tvoříme jeden kmen. Jakub je také vedoucím produkce v Domě osobního rozvoje Maitrea, kde společně s kolegy zajišťuje programovou skladbu a vytváří v České republice bezpečné místo, kde se můžeme setkávat, léčit a být sami sebou.


ODEVZDEJ SE PŘÍTOMNOSTI
uvolňující večer s Joshim

27. února | 18:00 - 20:30 hod.

Pojďme společně objevit krásu okamžiku a uvolnit se do života v přítomnosti. Pojďme se vydat na cestu k poznání, že prožívání spokojenosti a klidu je možné právě teď a tady. Pojďme se společně zbavit stresu a návalu úkolů a najít radost v jednoduchosti bytí. Těším se na tebe.

Joshi
Patnáct let zpátky jsem na své cestě hledání a meditací objevil úžasnou jednoduchost bytí v přítomnosti, a to bez nutnosti usilovat. Od té doby se snažím sdílet své poznání s ostatními, kteří se nacházejí na stejné cestě. Pokud tě volání k setkání s tímto poznáním oslovilo a chceš se uvolnit do života v přítomnosti, rád bych tě inspiroval svým vhledem. Zajímá mne tvůj vnitřní potenciál a není mým cílem tě měnit, ale společně můžeme změnit úhel pohledu a spatřit skutečnost v jiném světle. Při našich setkáních se zaměřuji především na spontánní praxi a využívám svých vlastních zkušeností. Kromě seminářů poskytuji i individuální sezení.