5denní výcvik systému BodyTalk™

13-17. listopadu 2024

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
středa–neděle (9:00–18:00)

V současnosti dochází ke změně paradigmatu chápání nemocí.  Jak a proč se nemoci objevují v životním systému
Tělo má vrozenou schopnost se samo uzdravovat, avšak této schopnosti brání mnoho faktorů. 

BodyTalk Fundamentals je základním stavebním kamenem systému BodyTalk™. Tento systém vychází z nového vědeckého poznání, spojuje kvantovou fyziku a prastará filozofická učení. Během 5denního výcviku Fundamentals se naučíte komunikovat s tělem tak, aby se opět probudily jeho samouzdravovací schopnosti.

Fundamentals pracuje s celým člověkem a jeho celým příběhem.

Výcvik BodyTalk Fundamentals

BodyTalk Systém™ se dívá hlouběji za běžné symptomy a zároveň vnímá člověka jako celek, který se umí uzdravit. 

 Inovativní a přitom jednoduché techniky vyučované v kurzu Fundamentals jsou navrženy tak, aby účinně odhalily "kořenové příčiny" nejrůznějších zdravotních potíží.  Tato metoda vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o celostním fungování těla.  Pomáhá uvést mysl a tělo do rovnováhy a nabízí účinné nástroje k řešení krizových situací jako jsou nehody, úrazy a zranění.

Náplň výcviku 

 • Podpora těla při boji s viry, infekcemi a potravinovými intolerancemi, alergiemi a toxiny.

 • Vyrovnávání emočních blokád, včetně aktivních vzpomínek, fobií a strachů.

 • Rozpuštění blokád v tělesných tkáních a pohybovém aparátu.

 • Nouzový postup BodyTalk; rychlá pomoc při zraněních a úrazech.

 • metody BodyTalk Access

 • Vyrovnání blokád v cirkulaci lymfy, krve a nervů.

 • Práce s komunikačními bloky v mozku.

 • Řešení energetických blokád v čakrách a meridiánech.

 • Práce s poškozenými buňkami vlivem očkování a traumat.

 • Základy rovnováhy těla: mozek, hydratace buněk, jizvy.

 • Vědomí jako vrozená moudrost.

 • Principy svalového biofeedbacku.

 • Vědecké základy BodyTalku.

Kurz BodyTalk Fundamentals je efektivní kombinací ukázek, teorie a praktických zkušeností pro všechny, kteří se chtějí naučit provádět celé sezení BodyTalk.

Praktické informace

- pro získání certifikace je nutná 100% účast v kurzu
- techniky můžete začít používat ihned po skončení kurzu s přáteli, rodinou nebo klienty v rámci studentské praxe
- výcvik Fundamentals vyžaduje další domácí studium, abyste si plně zapamatovali probranou látku a nabrali zkušenosti

- pro získání certifikace, je nutná 100% účast v kurzu


Další samostudium, praxe a 2 x účast na Body Talk Fundamentals (opakující studenti mají slevu) je branou ke složení zkoušky, díky které se stanete certifikovaným terapeutem BodyTalk System.

 Doporučená doba samovýuky je 6 měsíců, ale můžete si ji přizpůsobit vlastnímu rozvrhu a okolnostem podle svých možností. 

Poznámka pro studenty: Techniky BodyTalk vyučované v tomto kurzu nenahrazují lékařskou ani jinou léčbu či poradenství.  Za své zdraví jste odpovědní sami. Pokud v současné době podstupujete lékařskou nebo jinou související léčbu nebo pokud si nejste jisti, zda je pro vás vhodné účastnit se kurzu, či máte specifické požadavky, kontaktujte nás. 

Cena kurzu zahrnuje:

- online manuál BodyTalk Fundamentals v angličtině (336 stránek) v hodnotě 250 USD, který obdržíte po absolvování výcviku
- tištěné materiály v češtině pro práci během výuky

- překlad semináře z angličtiny do češtiny
- pro získání certifikace, je nutná 100% účast v kurzu

Předchozí zkušenost s BodyTalk systémem není podmínkou.

Cena kurzovného NEZAHRNUJE členství v IBA. Zahrnuje pouze registraci v systému IBA. Po plné (100%) účasti na kurzu získáte online potvrzení o absolvování kurzu Fundamentals, což vás opravňuje v dalším vzdělávání v rámci BodyTalku. V případě zájmu o členství v IBA  je cena 150 USD / ročně.  Po absolvování kurzu se můžete rozhodnout, zda si zaplatíte členství v IBA.  V rámci členství máte možnost získat velké slevy (až 75%), pokud například opakujete kurz.

Charlotte Nielsen

Adv. CBP, BAT, CBI
Terapeutka a lektorka BodyTalk Systému

O lektorce 

Charlotte pochází z Dánska, žije ve Velké Británii, kde provozuje svou praxi. Poskytuje individuální a rodinné terapie, pracuje s lidmi i se zvířaty. S léčebnou metodou BodyTalk System se Charlotte setkala před 20 lety a zaujala ji natolik, že se rozhodla tuto cestou celostní medicíny následovat. Je certifikovanou terapeutkou a lektorkou  BodyTalk Systému. V roce 2011 obdržela ocenění mezinárodní BodyTalkové Asociace IBA za nejvíce studentů v předcházejících 2 letech. V r. 2013 získala ocenění BodyTalk Access Trainer High Achiever.

Přináší mi radost být svědkem transformací lidí všech věkových kategorií. Ke změnám dochází na úrovni fyzické, mentální, emocionální i spirituální. 

Přihlášení 

BodyTalk FUNDAMENTALS
Základní výcvik systému BodyTalk

13.-17. listopadu 2024
 každý den 9 -18 hod.
MAITREA, Týnská ulička 6

Tento 5denní kurz bude probíhat v intenzivní malé skupině maximálně 20 účastníků. Tlumočit z angličtiny do češtiny bude Alice Najmanová (BodyTalk terapeutka a lektorkBodyTalk Access). V případě, že jste opakující student Fundamentals, pro více info nám napištena seminare@maitrea.cz.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, zápisník a tužku. Pohodlné oblečení. 

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.