5denní výcvik systému BodyTalk™

8.–12. 11. 2023

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
středa–neděle (9:00–18:00)

V současnosti dochází ke změně paradigmatu chápání nemocí.  Jak a proč se nemoci objevují v životním systému
Tělo má vrozenou schopnost se samo uzdravovat, avšak této schopnosti brání mnoho faktorů. 

BodyTalk Fundamentals je základním stavebním kamenem systému BodyTalk™. Tento systém vychází z nového vědeckého poznání, spojuje kvantovou fyziku a prastará filozofická učení. Během 5denního výcviku Fundamentals se naučíte komunikovat s tělem tak, aby se opět probudily jeho samouzdravovací schopnosti.

Fundamentals pracuje s celým člověkem a jeho celým příběhem.

Výcvik BodyTalk Fundamentals

BodyTalk Systém™ se dívá hlouběji za běžné symptomy a zároveň vnímá člověka jako celek, který se umí uzdravit. 

 Inovativní a přitom jednoduché techniky vyučované v kurzu Fundamentals jsou navrženy tak, aby účinně odhalily "kořenové příčiny" nejrůznějších zdravotních potíží.  Tato metoda vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o celostním fungování těla.  Pomáhá uvést mysl a tělo do rovnováhy a nabízí účinné nástroje k řešení krizových situací jako jsou nehody, úrazy a zranění.

Náplň výcviku 

 • Podpora těla při boji s viry, infekcemi a potravinovými intolerancemi, alergiemi a toxiny.

 • Vyrovnávání emočních blokád, včetně aktivních vzpomínek, fobií a strachů.

 • Rozpuštění blokád v tělesných tkáních a pohybovém aparátu.

 • Nouzový postup BodyTalk; rychlá pomoc při zraněních a úrazech.

 • Vyrovnání blokád v cirkulaci lymfy, krve a nervů.

 • Práce s komunikačními bloky v mozku.

 • Řešení energetických blokád v čakrách a meridiánech.

 • Práce s poškozenými buňkami vlivem očkování a traumat.

 • Základy rovnováhy těla: mozek, hydratace buněk, jizvy.

 • Vědomí jako vrozená moudrost.

 • Principy svalového biofeedbacku.

 • Vědecké základy BodyTalku.

Kurz BodyTalk Fundamentals je efektivní kombinací ukázek, teorie a praktických zkušeností pro všechny, kteří se chtějí naučit provádět celé sezení BodyTalk. Ihned po absolvování můžete techniky začít používat s přáteli, rodinou nebo klienty v rámci studentské praxe. Další samostudium a praxe je branou ke složení zkoušky, díky které se stanete certifikovaným terapeutem BodyTalk System.

Výcvik Fundamentals vyžaduje další domácí studium po skončení kurzu, abyste jste si plně zapamatovali probranou látku a nabrali zkušenosti. Doporučená doba samovýuky je 6 měsíců, ale můžete si ji přizpůsobit vlastnímu rozvrhu a okolnostem podle svých možností. 

Poznámka pro studenty: Techniky BodyTalk vyučované v tomto kurzu nenahrazují lékařskou ani jinou léčbu či poradenství.  Za své zdraví jste odpovědní sami. Pokud v současné době podstupujete lékařskou nebo jinou související léčbu nebo pokud si nejste jisti, zda je pro vás vhodné účastnit se kurzu, či máte specifické požadavky, kontaktujte nás. 

Cena kurzu zahrnuje:

- online manuál BodyTalk Fundamentals v anglickém jazyce (336 stránek)
- tištěné materiály pro práci během výuky

- překlad semináře z angličtiny do češtiny

Předchozí zkušenost s BodyTalk systémem není podmínkou.

Charlotte Nielsen

Adv. CBP, BAT, CBI
Terapeutka a lektorka BodyTalk Systému

O lektorce 

Charlotte pochází z Dánska, žije ve Velké Británii, kde provozuje svou praxi. Poskytuje individuální a rodinné terapie, pracuje s lidmi i se zvířaty. S léčebnou metodou BodyTalk System se Charlotte setkala před 20 lety a zaujala ji natolik, že se rozhodla tuto cestou celostní medicíny následovat. Je certifikovanou terapeutkou a lektorkou  BodyTalk Systému. V roce 2011 obdržela ocenění mezinárodní BodyTalkové Asociace IBA za nejvíce studentů v předcházejících 2 letech. V r. 2013 získala ocenění BodyTalk Access Trainer High Achiever.

Přináší mi radost být svědkem transformací lidí všech věkových kategorií. Ke změnám dochází na úrovni fyzické, mentální, emocionální i spirituální. 

Přihlášení 

BodyTalk FUNDAMENTALS
Základní výcvik systému BodyTalk

8.–12. listopadu 2023
 (středa - neděle) 9 -18 hod.
MAITREA, Týnská ulička 6

Tento 5denní kurz bude probíhat v intenzivní malé skupině maximálně 22 účastníků. Tlumočit z angličtiny do češtiny bude Alice Najmanová (BodyTalk terapeutka a lektorkBodyTalk Access). V případě, že jste opakující student Fundamentals, napište nám na seminare@maitrea.cz.

Pokud potřebujete, kurzovné si můžete rozdělit na 2 splátky, zvolte ve formuláři "koupit na splátky". 
Na zvýhodněné ceny výcviku nelze uplatnit další slevy.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, zápisník a tužku. Pohodlné oblečení. 

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.