MAITREA - Týnská ulička 6

Trápí tě, že se ti do života vracejí stále stejná témata?
Toužíš už konečně žít naplno?
Chceš konečně vyléčit svá stará zranění a nenechat se jimi nadále ovlivňovat?

Pak jsi tady správně.

To, jak prožíváme současnost, je zrcadlovým odrazem našich minulých prožitků. Každé trauma vytváří silný otisk v nervovém systému a na základě tohoto otisku pak reagujeme na situace kolem sebe. Bohužel v dospělosti zůstáváme uvězněni v traumatických reakcích namísto toho, abychom žili opravdu naplno. 

Ale jde to změnit!

Tvůj příběh, nebo to, jak jej prožíváš, je založen na vzorcích a mechanismech, které si buduješ už od začátku svého života.
My půjdeme za pomocí technik vědomého pohybu do jádra, do stavebních kamenů těchto mechanismů a reakcí. Budeme je poznávat, přijímat, a každý sám za sebe vyhodnocovat, zda nám ještě stále slouží, nebo zda jsme připravení je pustit.

   Čím tě seminář obohatí?

  • Naučíš se nahlížet na své prožívání z úplně nového úhlu pohledu.

  • Prohloubíš pocit laskavosti a soucitu k sobě i k druhým.

  • Zjistíš, jak pracovat s mechanikou reakcí na traumatické události.

  • Uvolníš nahromaděné emoce a fyziologický stres.

  • Naučíš se techniky pro samostatnou práci s vědomím těla. 

  • Zjistíš jak regulovat vlastní nervový systém.

  • Propustíš nevyhovující vzorce a přesvědčení z mysli i z těla.

Předchozí zkušenost z klubových večerů nebo tanečních seminářů je výhodou, ne však podmínkou.

Co je to E-MOTION?

E-motion (Embodiment motion - Pohyb vtělení) je fúze metod vědomého pohybu a praxe integrace primárních zkušeností, které Jakub Moulis spojil v jedinečnou a komplexní praxi. 

Naše prvotní okamžiky na tomto světě sice nejsou uložené v naší paměti, ale přesto je naše tělo stále projektuje do současných prožitků. Proto metoda E-motion aktivně pracuje s buněčnou pamětí těla, která ovlivňuje náš život, aniž bychom si to uvědomovali. Pracujeme především s prvotními zkušenostmi, které vytvářejí základnu naší osobnosti. Nesnažíme se je nijak vymazat, ale integrovat do života tak, že jsou pro nás prospěšné.

  • Vědomý pohyb a tanec umožňují uvolnit nahromaděné emoce, pochopit pohybové vzorce a nabrat zpět ztracenou chuť do života. 
  • IBDP (Integrative Birth Dynamics Practice) pomáhá integrovat prvotní zkukšenosti našeho života (období od početí do prvního roku života).

O lektorovi

Jakub Moulis se neustále vzdělává v práci s vědomým pohybem, tancem, bodyworkem a práci s primárním traumatem IBDP. Tyto techniky využívá na seminářích i individuálních sezeních, kde pomáhá svým klientům uvolnit zahlcený nervový systém a tím znovu nalézt ztracenou rovnováhu.

Je také vedoucím produkce v Domě osobního rozvoje Maitrea, kde zajišťuje programovou skladbu a vytváří v České republice bezpečné místo, kde se můžeme setkávat, léčit a být sami sebou.

Společně s ThetaHealing terapeutkou Barborou Jirsovou se pod hlavičkou Šamanská domácnost věnují individuálním terapiím a organizaci seminářů.

Termín, cena, přihláška


MAITREA - Týnská ulička 6

JIŽ PROBĚHLO

Předchozí zkušenosti práce s vědomým pohybem jsou výhodou, nikoli podmínkou.
Akce není určená pro úplné začátečníky.