Krok k sobě, cesta k druhým.

Po delší době, kdy se Jan zaměřoval na práci s ženskou nebo mužskou skupinou, máte opět možnost setkat se společně. Trilogií, ve které budeme do hloubky zkoumat sílu archetypů ve vztahu muže a ženy vás provede Jan a Lenka Konečná, expertka na archetypální psychologii.

V naší psýché se nachází mnoho vnitřních osob, které si žijí vlastním životem.
Vdechujeme jim ho ale jen my sami.
 
15 mužů a 15 žen se vydá na cestu hlubokého, fascinujícího a zábavného zkoumání interakcí mezi mužem a ženou. Společně odkryjeme, že některá spojení vytvářejí konflikty, zatímco u jiných se vzájemná komunikace odvíjí harmonicky.
Budeme hledat cesty, jak porozumět nejen sami sobě, ale i svému okolí.

ARCHETYPY
v našich vztazích

Dům MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Co nás čeká?

V tomto 3dílném cyklu se setká 15 žen a 15 mužů a společně s Janem a Lenkou se pokusí odhalit vliv archetypů na naše vztahy. Abychom nalezli klíč k harmonickému soužití, je dobré nejprve blíže poznat naše vnitřní části/archetypy a zjistit, v jakém jsou vzájemném vztahu. Toto poznání nám pak pomůže pochopit fungování vztahů v každodenním životě. Pomocníkem nám opět budou systemické konstelacearchetypová psychologie

Jan s Lenkou vedou své semináře tak, aby nám pomohli spatřit to, co běžně nevidíme. Pokud tomu dokážeme i porozumět, jsme pak na půli cesty k uzdravení.

 Pro účast je dobrá předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou osobního rozvoje.

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa a vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

 Je certifikovaným koučem  (Coach/Training Professional) německo-švýcarského institutu IBW Lörrach a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filozofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.


Lenka Konečná

K práci s lidmi Lenku přivedlo studium husitské teologie a religionistiky na Univerzitě Karlově. Specializuje se na konstelační práci s archetypy, kde propojuje systemické konstelace s religionistikou a teologií. Vede semináře pro ženy se zaměřením na archetypální psychologii dle Jean Shinody Bollenové, která vychází z řecké mytologie.

 Již mnoho let organizuje konstelační semináře a výcviky, píše knihy a přednáší. Při své práci používá také techniky mindfulness zaměřené na práci se stresem (MBSR). Díky tomu, že měla možnost proniknout i do světa mezinárodního  byznysu, má hluboké porozumění pro práci ve stresujícím prostředí.


Přihlášení

Na early bird a last minute ceny nelze uplatnit další slevy.
Cyklus můžete zaplatit na 2 splátky.

Seminář je pouze pro 15 mužů a 15 žen!

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.