Dostaň se do hlubokého kontaktu s vlastním tělem

 Miluješ okamžiky, kdy bublina praskne a ty cítíš, že skutečně žiješ? Jakoby život otevřel svou náruč a nabídl ti objetí. Vše je najednou přítomné, intimní... a právě v té křehkosti vidíš, slyšíš a víš.
Jsi tady a teď... Uvnitř sebe a zároveň součástí všeho kolem.

Nenechte si ujít setkání s celosvětově uznávaným učitelem tance 5Rytmů a zkušeným Bodywork terapeutem Erikem Iversenem! 

Ladnost pohybu, ztišená mysl a moudrosti těla v hravosti... to je to, co Erik předává. Zažij TO i TY!

Erik Iversen

VÝCVIK SOMATOMY Creativity

Seminář probíhá prostorách domu MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Tlumočení z AJ do ČJ zajištěno

Pro koho je výcvik určen:

 • pro každého, kdo chce získat zdravé pohybové návyky a porozumět řeči svého těla
 • pro příznivce tance a vědomého pohybu 
 • pro všechny, kteří již s Erikem tančili a chtějí proniknout hlouběji do jeho práce
 • pro tanečníky 5Rytmů a dalších směrů vědomého tance
 • pro bodyterapeuty, breathworkery, učitele jógy, taj-chi...
 • pro milovníky života v hravé přítomnosti

Proč se zúčastnit?

 • tři moduly vedené celosvětově uznávaným učitelem 5Rytmů a bodywork terapeutem 
 • individuální přístup díky práci v malé skupině (max. 25 osob)
 • techniky vědomého pohybu, dechu a doteku
 • bezpečné a pečující prostředí domu MAITREA
 • poznání toho, jak funguje naše tělo
 • Všechny tři části výcviku spadají pod 5Rhythms waves.

Individuální sezení s Erikem - Rolfing a Hellerova metoda

90 minut, MAITREA, Týnská ulička 6,
rezervujte si termín ve formuláři na této stránce níže

Tyto metody výrazně zlepšují a mění fyzickou strukturu člověka, držení a pohyb těla. Během terapie dochází k uvolnění napětí svalů a ztuhlosti. Bolest nebo nepohodlí fyzického těla je varovný signál napovídající, že něco ve svém životě můžeme změnit k lepšímu.

ROLFING je metoda, která velmi efektivně a citlivě mění navyklé stereotypy pohybu těla, takže varovné signály již nejsou potřeba a bolest mizí. Když se tělo vrátí do rovnováhy, sníží se tím zatížení kloubů a měkkých tkání. Lidé po absolvování Rolfingu přirozeně zaujímají uvolněné, vzpřímené držení těla a získávají větší flexibilitu i lehkost pohybu.

HELLEROVA terapie vychází z teorie, že vazivo a šlachy ztrácejí při stresu soudržnost. Díky speciálním metodám této terapie dochází k uvolnění napětí svalů a ztuhlosti a tím se odplavují problémy, které je způsobily.

Hellerova terapie / Rolfterapie pomáhá při:
Chronických bolestech hlavy * chronických bolestech páteře a zad * poúrazových stavech* neefektivním držení těla * svalovém napětí * ztuhlosti krku * omezené pohyblivosti * nespavosti * emocionálním stresu * ztuhlosti těla z dlouhé práce u počítače * a při mnohých dalších potížích.

Setkání probíhají v angličtině, pokud potřebujete překlad, můžete si s sebou přivést tlumočníka. 

„Když ke mně přijde klient, jsem nadšený, protože vím, že to je někdo, kdo se cítí odpovědný za svou transformaci a je připravený objevit způsob, jakým přemýšlí a jak vnímá sám sebe a své tělo. Skrze své ruce, které se přes 30 let na hluboké úrovni dotýkají ostatních, mluvím ke kostem, fasciím, vazům, energii, emoční anatomii a svalové paměti mých klientů.“
Erik Iversen

Uvolnění zamrzlých postojů

Rozpohybování míst zranění

Ti co již Somatomy zažili  

Velké díky, Eriku! Po výcviku Somatomy cítím hluboký pocit ztělesnění, přítomnosti a zvídavosti. Ocenila jsem tvé podněty k uvolnění, zpomalení, hravosti a skutečnému naslouchání.
Daniela, učitelka 5Rytmů
Díky tomu co jsi nás naučil, teď mnohem více vnímám svůj dech, chůzi a prostorové hranice uvnitř i kolem sebe. Běžně se mi po seminářích nadšení a odhodlanost rychle vytrácí a já se navracím ke starým vzorcům, ale učení Somatomy je jiné. Žije dál a za to děkuji!
Randa
Tím, že cítím své tělo a jeho anatomii, se najednou vše mění a otevírá. Zjistila jsem, že se mohu pohybovat novými způsoby, zkoumat své tělo a jeho vztah k okolnímu prostoru z nejrůznějších úhlů. Bylo to pro mě velmi zábavné a hluboké zároveň.
Lulu, učitelka 5Rytmů

Otevři bránu k plnému vnímání svého těla!

(Na early bird ceny a na early bird balíčky nelze uplatňovat další slevové kódy.)

V případě potřeby rozdělit platbu na části nám napište na seminare@maitrea.cz.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.