Objevte skryté souvislosti, které ovlivňují váš život

Bhagat kráčí po duchovní stezce již více než třicet let. Meditace je součástí jeho každodenního života.  V roce 1982 se stal žákem Osha. Celkem 5 let strávil v Oshově ašrámu v Púně v Indii, kde vedl meditace a působil jako terapeut. Dlouhé cesty ho zavedly do Himalájí a Číny, kde se setkal se Zenem a tibetským budhismem. Věnuje se také hypnoterapii podle Ericksona, systémové rodinné terapii, vede tréninky a semináře Esence a Umění zemřít.

Bhagatův laskavý a zároveň pevný a jasný přístup vyvolává pocit bezpečí a důvěry. V jeho učení a přístupu k životu se zrcadlí lehkost a plynutí.
Bhagat je člověk, který vám neřekne co máte dělat, ale pomůže vám uvidět možnosti, které máte.

Semináře probíhají v angličtině s tlumočením do češtiny.

Podpora našich předků
Přijmi dary minulosti a získej chybějící část své duše

8. 12. 2021 - 10-17hod - Maitrea, Týnská ulička 6, Praha

Dokážeme se postavit za to, co žijeme s respektem k našim předkům?
Stejně jako my dnes, i naši předkové se setkávali s životními výzvami a změnami.

Naučme se od nich, jak přijímat, jak repsektovat a dělat kroky vpřed.

Více informací

Tento jednodenní seminář je o tom, čím nás může inspirovat a obohatit moudrost našich předků. Jejich bitvy, zranění,... To, jak žili i to, jak zemřeli se může stát našim požehnáním.

Náš svět se rychle mění a mnohé, co dříve bylo důležité pro naše předky nám dnes už důležité nepřipadá. Ale v hloubi duše je pro nás stále důležité cítít, že naši předkové za námi stojí a podporují nás. Má to velký vliv na náš vnitřní pocit. Máme pocit, že v tomto světě nejsme sami. Tento pocit, že nejsme sami, nám hodně pomáhá. Díky němu je daleko jednodušší důvěřovat své vlastní síle, důvěřovat svým schopnostem a důvěřovat svým impulzům a reakcím na životní situace.

Stejně jako my dnes, tak se i naši předkové setkávali se životními výzvami a změnami, hrozbami a nejistotami. Můžeme se od nich učit, jak přijímat, jak repsektovat, jak tvořit a dělat kroky vpřed. Změnu do našeho života přináší schopnost dovolit si pocítit nejistotu, pochyby a při tom stále zůstávat v kontaktu sám se sebom a zároveň být schopen jít dál.

Cítit se propojen se svými předky neznamená, že musíme žít stejným způsobem jako oni, nebo žít to, co by si oni přáli, abychom žili. Můžeme žít to, co si přejeme žít. Rozdíl spočívá v tom, jestli se dokážeme postavit za to, co žijeme, způsobem, který respektuje naše předky a dává jim důstojnost. Pokud jim ukážeme, jak je pro nás důležité to, že nám přeji štěstí na naší cestě, pak můžeme nalézt místo, kde pocítíme svobodu žít svůj vlastní život a zároveň být s našimi předky propojeni a jimi podporováni. 

Pak máme jak kořeny, tak i křídla.

Co říkají návštěvníci Bhagatových seminářů:

Ahoj Bhagate, dívám se na vše jinýma očima, někde v břiše se něco důležitého změnilo, věřím, že to vydrží. Díky ti!
Martin
Bhagat je člověk, který vám v bezpečném prostředí otevře oči, nabídne možnost otevřít se novým možnostem, nastoupit cestu k vnitřní pravdě, lásce, naplnění a k prožívání života v jeho plnosti.
Robin
Bhagat dokáže jít skutečně k jádru věci a s lehkostí řešit i velmi citlivá témata. V jeho přítomnosti cítím pocit důvěry a lásky.
Michaela

Chcete Bhagata více poznat? 

Pusťte si meditaci zdarma na téma aspekty esence, nebo si přečtěte rozhovor v našem Magazínu.
Sice je stařší, ale stále aktuální :)

Rozhovor s Bhagatem pro
Magazín MAITREA

Kdo utváří „Tajný plán našeho života?“

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje Maitrea v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché, zvolte si variantu seminářů, které vás zaujali, spolu s nahrávkami, které se vám líbí.
U nahrávek vám po zaplacení přijde odkaz na přehrání videa v prohlížeči. 
U seminářů bude potvrzené vaše účast.
Přístup k nahrávce máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s nahrávkou spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám platbu vrátíme.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je pro vás nyní k dispozici: