Naučte se, jak regulovat nervový systém
v náročných situacích.

Hledáte způsoby, jak si pomoci ve vypjatých momentech?
Stává se vám, že se opakovaně cyklíte v reakcích na určité situace?

V tomto 3dílném setkání se podíváme do hloubky na nervový systém s pomocí polyvagální teorie. Ať už jste v pozici terapeuta, lektora, či ošetřujícího, je velmi důležité umět regulovat aktivaci nervového systému a tím vytvářet bezpečné prostředí pro sebe i pro své klienty. 

Druhé dokážeme nasměrovat jen tak daleko, kam jsme schopni nahlédnout my sami.

3dílný kurz UKOTVENÍ
"Spřátel se se svým nervovým systémem"

Tato série tří jednodenních setkání je určena pro všechny, kteří chtějí lépe porozumět fungování autonomního nervového systému, prohloubit a rozšířit tak své dovednosti vytvářet plnohodnotný a naplněný život pro sebe i své klienty.

Všechny semináře probíhají v prostorách MAITREY, Týnská ulička 6, Praha 1

Semináře tlumočí z angličtiny do češtiny Sananda.

Bhagat J. Zeilhofer

Bhagat kráčí po duchovní stezce již více než třicet let. Hluboká meditace je součástí jeho každodenního života. V roce 1982 se stal žákem Osha. Celkem 5 let strávil v Oshově ášramu v indické Púně, kde vedl meditace a působil jako terapeut. Dlouhé cesty ho zavedly do Himaláje a Číny, kde se setkal se zenem a tibetským buddhismem. Věnuje se také hypnoterapii podle Ericksona, systémové rodinné terapii, vede tréninky a semináře Esence a Umění zemřít.

Bhagatův moudrý, laskavý a zároveň pevný přístup
přináší pocit bezpečí a důvěry.

Nemáte možnost účastnit se semináře naživo v MAITREE?

Natočili jsme pro vás jedinečný VIDEOKURZ s Bhagatem!

Co říkají návštěvníci Bhagatových seminářů:

Ahoj Bhagate, dívám se na vše jinýma očima, někde v břiše se něco důležitého změnilo, věřím, že to vydrží. Díky ti!
Martin
Bhagat je člověk, který vám v bezpečném prostředí otevře oči, nabídne možnost otevřít se novým možnostem, nastoupit cestu k vnitřní pravdě, lásce, naplnění a k prožívání života v jeho plnosti.
Robin
Miluji Bhagatovu hloubku a moudrost, to že dokáže jít skutečně k jádru věci a s lehkostí řešit i velmi citlivá témata. V jeho přítomnosti cítím pocit důvěry a lásky.
Michaela

Přihlášení

Semináře vyprodané, můžete se zapsat jako náhradník.
Pište Míše na email: seminare@maitrea.cz
Dáme vám vědět, pokud se místo uvolní :)

 

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Do sálu se přezouváme nebo jsme naboso.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) je možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možnost pouze krátkodobého zastavení pro vystoupení a vyložení.