Nadechni se a dovol si TVOŘIT svůj život.

Plány, vize, sny... často jich máme mnoho, ale proč se nám nedaří je uskutečnit?
Možná někdy hledáme důvody proč to nejde, ale co kdybychom se tomu jednou přestali bránit?

Tento videokurz vám poskytne nástroje k vytvoření záměru, určení směru vašeho života a k jeho uskutečnění. Pomůže vám ujasnit si, co je pro vás v životě skutečně cenné a důležité. Uvolněním somatických návyků a vyladěním různých částí mozku můžete nalézt podporu pro vaši cestu.

Čím vším vás videokurz provede?

- vytvoření vize v souladu s tím, co vás naplňuje 
- objevení nástrojů pro vytvoření záměru a životního směru
- práce s naučenými somatickými vzorci - útěk, útok, zamrznutí
- sladění různých částí mozku, pro podporu a vedení na naší cestě

- vědomé pohyby - pro vytvoření nových životních vzorců
- cvičení pro obnovení vlastního středu
- práce s vnějšími a vniřními překážkami
- nalezení pocitu, že život může opět přirozeně plynout.

Bhagat Zeilhofer

Bhagat pracuje s lidmi více než 30 let. Zaměřuje se na terapie, systemické a rodinné konstelace, hypnózu a metodou NLP. Tématy Bhagatových setkání jsou především rodinné vztahy, životní esence, smrt, dech, převtělování a meditační proces.

Studium a přímý kontakt s náboženstvími Asie  napomohly jeho pochopení propojení psychiky a náboženství. Bhagat je otcem 3 dětí.

Po mnoho let žil a pracoval v Osho Tao meditačním centru v Mnichově a celkem pět let přímo v Oshově ášramu v indické Púně, kde vedl meditace a působil jako terapeut. Dlouhé cesty ho zavedly do Himalájí a Číny, kde se setkal se zenem a tibetským buddhismem. Poté, co prohlédl, že různé duchovní tradice pocházejí ze stejného zdroje, inspirován Almaasem rozvinul práci o Esenci.

Semináře s Bhagatem

Touha našeho srdce

Abychom si náš životní směr dokázali vytvořit sami, musíme zjistit, jaké jsou naše hodnoty, co dává našemu životu smysl a naplnění, pro co stojí za to žít! Jakým způsobem mohu tento záměr uskutečňovat? Je to v podstatě kreativní projekt.

V našem chování, myšlení a pohybech se objevuje mnoho zažitých návyků, které nám nedovolí uvolnit se do svobodného tvoření. Když se těchto návyků zbavíme nebo je alespoň poznáme, do našeho života vpluje svoboda volby tvořit si svůj život tak, jak chceme.

To, co jsme v minulosti prožili, totiž přímo ovlivňuje náš život v současnosti. Všichni jsme zranitelní a máme své potřeby. A jako děti jsme byli ještě zranitelnější a závislí na svém okolí. Ale už nejsme děti. Je potřeba si hluboko uvnitř uvědomit, že jsme již dospělí, se všemi schopnostmi a možnostmi dospělého člověka. 

Odložme staré křivdy a začněme tvořit svobodný život. Pokud  dokážeme změnit obraz, který v sobě hluboko uvnitř máme, je to jako probuzení z dlouhého snu.

Videokurz MŮJ ŽIVOT, MOJE VOLBA obsahuje:

1. Vytvoření směru a vize pro náš život - 13:00 min.
2. Naplnění, smysl, vášeň - 25:05 min.
3. Překonání překážek na cestě za vizí - 47:02 min.
4. Udržení proudu plynutí životem - 12:44 min.
5. Audiorelaxace integrace - 51:22 min.

Reference

"Som naplnená pokojom a mierom po absolvovaní videokurzu Môj života, moja voľba. Vašu ponuku som prijala a kúpila si tento videokurz - práve v čase ideálnom pre mňa. V čase, keď mnohé veci púšťam, vrátane generálneho vypratávania nepotrebných vecí z bytu, aby som - za láskavej podpory Zdroja a podporovateĺov na fyzickej aj nefyzickej úrovni - uvoľnila miesto, k tomu, čo potrebujem. K čomu som Existenciou vedená - odkrývať nekonečný tvorivý potenciál ženy v sebe a byť nápomocná v tom procese aj ďalším. Viac som ukotvila som svoju víziu v sebe, v ťažisku, lone, v celej bytosti. Javí sa mi, že práve to som potrebovala." Khatka

Jak si videokurz pořídit a zhlédnout?

Je to jednoduché. Po zaplacení kartou, či převodem dostanete do mailu odkaz na web, kde můžete videozáznam opakovaně zhlédnout. K zakoupené nahrávce či videokurzu budete mít přístup po dobu 12 měsíců od okamžiku, kdy dostanete přístupové údaje.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je zatím k dispozici:
(pokud se nezobrazuje níže objednávkový formulář, klikni zde)