Vášeň pro lidi, věrnost hloubce

Hledáte způsoby, jak nejlépe regulovat nervový systém klienta i svůj vlastní?
Zajímá vás práce s lidmi, konstelacemi nebo traumatem?

V této sérii volně navazujících setkání se podíváme do hloubky poslání práce s lidmi. Ať už jste v pozici terapeuta, lektora, či ošetřujícího, je velmi důležité navázat s druhou osobou spojení na vědomé i nevědomé úrovni. Důvěra je jedním z klíčových aspektů pro vytvoření vztahu, který nám umožní proniknout k jádru věci. Díky technikám seberegulace budeme schopni lépe ošetřit nejen procesy klienta, ale i naše vlastní.  

Druhé dokážeme nasměrovat jen tak daleko, kam jsme schopni nahlédnout my sami.

Cyklus 3 seminářů
"Prohlubující aspekty práce s lidmi"

Tato série tří jednodenních výcvikových setkání je určena pro všechny, kteří si chtějí prohloubit a rozšířit své schopnosti a dovednosti práce s lidmi. Jednotlivá setkání je možné absolvovat samostatně, avšak doporučujeme účast na celém cyklu.

Semináře tlumočí z angličtiny do češtiny Sananda.

PROHLOUBENÍ DŮVĚRY S KLIENTEM

13. září 2023 | 10–17 hod

Chceme-li oslovit své klienty, musíme umět uchopit jejich individuální svět, ve kterém žijí a respektovat ho. Navázat vztah spolupráce a důvěry na vědomé i  nevědomé úrovni je základem efektivní práce s lidmi. Bez napojení nemá společná práce dlouhodobý efekt.

Pokud zároveň vycházíme ze správného místa, pomůžeme klientovi najít jeho vlastní cestu, jak se posunout dál tím správným směrem. 

Všichni lidé žijí ve svém jedinečném modelu světa a mají k dispozici různé zdroje. Možná s nimi však ztratili kontakt, nebo je nyní nedokážou plně využít, ale důležité je si zvědomit, že tu jsou.

Všechny semináře probíhají v prostorách MAITREY, Týnská ulička 6, Praha 1

Bhagat J. Zeilhofer

Bhagat kráčí po duchovní stezce již více než třicet let. Hluboká meditace je součástí jeho každodenního života. V roce 1982 se stal žákem Osha. Celkem 5 let strávil v Oshově ášramu v indické Púně, kde vedl meditace a působil jako terapeut. Dlouhé cesty ho zavedly do Himaláje a Číny, kde se setkal se zenem a tibetským buddhismem. Věnuje se také hypnoterapii podle Ericksona, systémové rodinné terapii, vede tréninky a semináře Esence a Umění zemřít.

Bhagatův moudrý, laskavý a zároveň pevný přístup
přináší pocit bezpečí a důvěry.

Nemáte možnost účastnit se semináře naživo v MAITREE?

Natočili jsme pro vás jedinečný VIDEOKURZ s Bhagatem!

Co říkají návštěvníci Bhagatových seminářů:

Ahoj Bhagate, dívám se na vše jinýma očima, někde v břiše se něco důležitého změnilo, věřím, že to vydrží. Díky ti!
Martin
Bhagat je člověk, který vám v bezpečném prostředí otevře oči, nabídne možnost otevřít se novým možnostem, nastoupit cestu k vnitřní pravdě, lásce, naplnění a k prožívání života v jeho plnosti.
Robin
Miluji Bhagatovu hloubku a moudrost, to že dokáže jít skutečně k jádru věci a s lehkostí řešit i velmi citlivá témata. V jeho přítomnosti cítím pocit důvěry a lásky.
Michaela

Přihlášení

Na balíček a early bird ceny nelze uplatnit další slevy.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) je možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možnost pouze krátkodobého zastavení pro vystoupení a vyložení.