Do hloubky vnitřního světa ženy

Na jaře tohoto roku proběhl třídílný cyklus pro ženy, nazvaný „Poznej duši muže“. V mnoha konstelacích se objevovaly prastaré vzory archetypy – se kterými se často setkáváme v rodině, partnerství, v práci a které ovlivňují náš život.

Jelikož bychom rádi pokračovali v těchto hlubokých, zábavných a nás všechny proměňujících seminářích, máme pro vás další sérii setkání. Tentokrát se zaměříme na „Archetypy žen“, za pomoci řecké mytologie, která nám již tisíce let dává detailní náhled (nejen) do ženské psychiky.

Tentokrát si Jan přizval svou dlouholetou spolupracovnici Lenku Konečnou, religionistku a terapeutku, která ve své praxi propojuje konstelace s archetypální psychologií.

Máte se na co těšit!
 

Všechny semináře probíhají v prostorách domu MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

 Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. 

Co nás čeká?

V tomto třídílném volně navazujícím cyklu se seznámíme s každou ze sedmi částí ženské podstaty, jenž dohromady tvoří celistvou ženu. Každá část je reprezentována jednou řeckou bohyní (Artemis, Athéna, Hestia, Héra, Persefona, Deméter a Afrodita). Naučíme se, jak s nimi pracovat, protože základem práce s archetypy není omezování těch dominantních, ale podpora a posílení těch méně aktivních.

Zjistíme, jak se jednotlivé archetypy doplňují, které z nich, kdy a za jakých okolností zapojit, a jak s nimi vystupovat navenek. Protože práce "sama na sobě" dává smysl jen tehdy, když vede k lepšímu životu s ostatními. Během setkání budeme stavět i individuální konstelace, které nám ukáží, jak vlastnosti a blahodárnou sílu bohyň použít v každodenním životě.

K tomu, aby ses mohla účastnit, potřebuješ:

CHUŤ PODÍVAT SE NA VĚCI
Z JINÉHO ÚHLU

BÝT ŽENA

VYTVOŘIT SI PRO SEBE
ČAS A PROSTOR

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Janovy semináře a konstelace jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud porozumíme tomu, co se nám děje, jsme na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý.

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa a vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

 Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

CYKLUS PRO MUŽE
již od listopadu 2023


Lenka Konečná

K práci s lidmi Lenku přivedlo studium husitské teologie a religionistiky na Univerzitě Karlově. Specializuje na konstelační práci s archetypy, kde propojuje systemické konstelace s religionistikou a teologií. Vede semináře pro ženy se zaměřením na archetypální psychologii dle Jean Shinody Bollenové, která vychází z řecké mytologie.

 Již mnoho let organizuje konstelační semináře a výcviky, píše knihy a přednáší. Při své práci používá také techniky mindfulness zaměřené na práci se stresem (MBSR). Díky tomu, že měla možnost proniknout i do světa mezinárodního  byznysu, má hluboké porozumění pro práci ve stresujícím prostředí.

V tuto chvíli se naplno věnuje své novorozené dceři a rodině.


Přihlášení

Na balíček a early bird cenu nelze uplatnit další slevu.

Počet míst je omezen a seminář bývá rychle vyprodán!

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.