Proč si (ne)rozumíme?


Po úspěšném podzimním cyklu ženských Archetypů  jsem pro vás milé ženy připravili Archetypy mužské.
 
Existují stovky interakcí mezi mužem a ženou, mezi partnery, sourozenci.  Podíváme-li se na ženské archetypy a jejich mužské protějšky, zjistíme, že některé „kombinace“ vytváří konflikty, zatímco u jiných se vzájemná komunikace a společný život odvíjí docela harmonicky.

Čeká nás hluboké, fascinující a zábavné zkoumání toho, proč si vlastně (ne)rozumíme. Budeme hledat cesty, jak nejlépe s různými typy mužů komunikovat, abychom se vyvarovali hádek a nedorozumnění.

 Jako lektoři vystoupí opět Lenka Konečná a Jan Bílý.
Tento cyklus je pouze pro ženy.

ZÁPOLENÍ BOHŮ
třídílný cyklus pro ženy

Dům MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Co nás čeká?

V tomto cyklu pro ženy se seznámíme s charakteristikou mužských archetypů - bohů. Nahlédneme na to, jak spolu některé mužské a ženské archetypy souzní či nesouzní. Během setkání budeme stavět i individuální konstelace, které nám ukáží cestu, jak nezápolit s bohy v každodenním životě. 

Janovy semináře a konstelace odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud porozumíme tomu, co se nám děje, jsme v půli cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý.

 Pro účast je dobré mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou osobního rozvoje.

K tomu, aby ses mohla účastnit, potřebuješ:

CHUŤ PODÍVAT SE NA VĚCI
Z JINÉHO ÚHLU

BÝT ŽENA

VYTVOŘIT SI PRO SEBE
ČAS A PROSTOR

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa a vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

 Je certifikovaný kouč  (Coach/Training Professional) německo-švýcarského institutu IBW Lörrach a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filozofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.


Lenka Konečná

K práci s lidmi Lenku přivedlo studium husitské teologie a religionistiky na Univerzitě Karlově. Specializuje na konstelační práci s archetypy, kde propojuje systemické konstelace s religionistikou a teologií. Vede semináře pro ženy se zaměřením na archetypální psychologii dle Jean Shinody Bollenové, která vychází z řecké mytologie.

 Již mnoho let organizuje konstelační semináře a výcviky, píše knihy a přednáší. Při své práci používá také techniky mindfulness zaměřené na práci se stresem (MBSR). Díky tomu, že měla možnost proniknout i do světa mezinárodního  byznysu, má hluboké porozumění pro práci ve stresujícím prostředí.


Přihlášení

Na balíčky, early bird a last minute ceny nelze uplatnit další slevy.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.