Ovládněte sílu jógového spánku

Certifikovaný facilitátorský výcvik s tlumočením do češtiny.

Pomozte sobě i ostatním bez námahy přecházet do stavů snění a hlubokého spánku díky prastaré jógové moudrosti.

Víte, že 45 minut jógy nidra je stejně regeneračních jako tři hodiny spánku? Jóga nidra poskytuje maximální regenerační aktivitu mozkových vln théta a delta za minimální dobu. Může řešit celou řadu potíží tím, že pomáhá tělu dostat se do stavu, kdy dochází k jeho přirozené obnově. Kamini Desai kombinuje starověké učení s moderní psychologií a mindfullness a pracuje s každým člověkem celostním přístupem. 

1. modul: 21. - 24. listopadu 2024
2. modul: 6. - 9. března 2025

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha
Tlumočení do ČJ zajištěno.

YOGA NIDRA TRAINING

Certifikovaný facilitátorský výcvik s Kamini Desai, Ph.D

Výcvik je vhodný jak pro osobní využití, tak i pro psychology, praktiky mindfulness, bodyworkery, učitele jógy, zdravotnické pracovníky, hypnoterapeuty a pomáhající profesionály, kteří hledají nové nástroje, jak pomoci svým klientům.

PONOŘENÍ
1. modul

21. - 24.11. 2024
čt - so: 9:30 - 17:30
ne: 9:30 - 13:00

Naše ztracená integrita s jednotou vede často ke stresu, životu v opakujících se karmických vzorcích a okrádá nás o zdraví, vitalitu a plný potenciál.

V důsledku úzkostné mysli a unaveného těla se dostavují stavy, jako je deprese, stres, úzkost a problémy se spánkem. Jak s nimi skoncovat a cítit se lépe?

V prvním modulu se ponoříme do sebezkušenostního prožitku a vyzkoušíme si pět hlavních nástrojů a praxi jógy nidra. Zjistíte, jak posunout nežádoucí stavy své mysli na kauzální úrovni.

Po absolvování budete schopni přetvořit svůj život pomocí jedné z nejjednodušších a nejhlubších technik, které kdy byly vytvořeny.
 
Vydáte se na cestu za znovu získáním své celistvosti.

CERTIFIKACE
2. modul:

6. - 9. 3. 2025
čt - so: 9:30 - 17:30
ne: 9:30 - 13:00

Tento pokračovací modul prohloubí a rozšíří vaše znalosti technik jógy nidra. Čerpat budeme z vědeckých základů a moderních poznatků o aplikaci této léčebné praxe.

Naučíme se, jak lze učení jógy nidra účinně aplikovat na nežádoucí stavy (jako např. stres, závislosti, trauma a PTSD, deprese a úzkosti, nespavost) a v praxi si vyzkoušíme, jak s klienty s podobnými příznaky pracovat.

Díky praxi se dozvíme více o sobě a společně můžeme poznatky reflektovat. 

Po druhém modulu budete vybaveni pro praktické používání nástrojů jógy nidra při sezení s vašimi klienty a zároveň si odnesete inspiraci pro vlastní osobní transformaci.
 

Co je součástí výcviku?

  • Každodenní praxe jógy nidra
  • Komplexní příručku v angličtině obsahující výzkumy, kterými se výcvik zabývá v elektronické formě
  • Unikátní systém karet Yoga Nidra Card, který vám umožní snadno pracovat s zážitky z jógy nidra (čakrové meditace, relaxační meditace, meditace na skenování těla, meditace proti úzkosti a další.)
  • Vědecky ověřené přínosy pravidelné praxe jógy nidry
  • Použití a kontraindikace různých technik jógy nidra
  • Vodítko jak vést soukromá sezení, skupinové lekce a navrhovat série lekcí jógy nidra
  • Osvojíte si autentické, hluboké a univerzálně použitelné učení od pečující, uznávané a zkušené lídryně v oblasti jógy nidra
  • Pokud jste registrovaní u Yoga Alliance či IAYT (Intl. Assoc. of Yoga Therapists), náš výcvik se Vám započítá jako povinná aktivita 66 hodin CE u Yoga Alliance a 45 hodin pokročilého profesního rozvoje u IAYT

Prohlubte svou osobní praxi, proměňte svůj život a naučte se účinně pomáhat druhým!

Kamini Desai, Ph.D.

Je autorkou knihy Yoga nidra: The Art of Transformational Sleep a je považována za přední autoritu v oblasti jógy nidra. Jako tvůrkyně osnov JÁ JSEM jóga nidra (I AM Yoga Nidra) jedinečným způsobem kombinuje starobylou moudrost jógy se západní psychologií a vědou.

Její otec, známý indický mistr Gurudév Shri Amritji, přinesl učení jógy do USA v šedesátých letech a významně obohatil západní jógu o hlubší duchovní stránku.

Kamini vyučuje po celém světě již více než 35 let. V roce 2012 jí byl udělen titul Yogeshwari (žena jógového mistrovství) za její zápal pro vnášení starobylého osvícení do skutečných výzev lidské zkušenosti.
Další info o Kamini Desai, Ph.D.

"Tento kurz mi dal ten největší dar, jaký jsem si kdy mohl přát. Návrat ke klidnému spánku."

Tamara Metelka

"Nejhlubší kurz, jaký jsem kdy za více než 20 let studia jógy absolvovala."

Jesse Applegarth

"Díky jóga nidře jsem našla způsob, jak skutečně změnit životy druhých."

M. van de Wiele

Přihlášení do výcviku právě zahájeno!

Na early bird a last minute ceny nelze uplatnit další slevy.
Platbu si můžete pohodlně rozdělit do několika splátek
(zaškrtněte ve formuláři "koupit na splátky").