Pusť závaží, které si neseš od porodu

To, jak jsme se cítili během porodu, je otisknuto v našem nervovém systému. Při porodu vzniká obrovské množsví nervových spojů a s nimi i obraz toho, jak jsme se cítili, co jsme prožívali, a jak jsme byli přivítáni na tomto světě. Tento otisk silně ovlivňuje náš život, ale my si toho ani nemusíme být vědomi – právě proto, že s tím otiskem žijeme celý život. Mnoho našich trápení a strastí přitom vychází právě z tohoto momentu.

Na začátek a zpět je vedená cesta do tohoto období. Je to forma meditace, která nám dává možnost dotknout se něčeho, co tak silně formuje náš celý život.

Má-li rostlina poškozené kořeny, brzy zemře. Má-li je oslabené, nikdy pořádně nevyroste.
Za pomoci meditace Na začátek a zpět můžete vyživit právě vaše kořeny, poskytnout si dostatek živin pro růst – v osobním i v profesním životě.

Proč si vybrat tuto vedenou cestu?

Lucie je pětinásobnou matkou a vždy říká: „Každý porod byl úplně jiný a každý v sobě nese témata na celý život. Vidím to na svých dětech."
Nejedná se tedy jen o naučenou teorii, ale zároveň o praxi ženy, která velkou část svého života podporuje návrat přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na svět.

Lucie Groverová

Expertka v oblasti těhotenství a porodu, máma pěti potomků, autorka nejčtenější a nejprodávanější české knihy o porodech a originálních těhotenských vykládacích karet Aby porod nebolel.
Lucie se již mnoho let věnuje individuální i skupinové práci. Na svých seminářích a setkáních provází ženy i muže cestou k přirozenému porodu, ke spokojenému a naplněnému životu a k přirozenosti v každém okamžiku. Mnoho let se věnuje přepisu limbického otisku a léčení prožitků z našeho vlastního porodu.

„Ne, vždycky jsem usměvavá, jako tady na té fotce a ne vždycky jsem právě na vrcholu. A přesto, nebo možná díky tomu miluji život takový jaký je, ve všech jeho podobách. Když to jde, obíhám situace a dívám se na ně z různých úhlů pohledu. Když to nejde, počkám až přijde správný čas chopit se zodpovědnosti a důvěřovat.“ 

„Naprostá většina z nás v této době a v této společnosti přišla na svět způsobem, který nebyl přirozený, protože byl intervenovaný. Většina maminek nebyla ve své síle, ať už vlivem požitých farmak nebo vlivem instrukcí, které jim byly dávány zvenčí. Vždyť si vezměte už jenom běžnou porodní pozici vleže na zádech. To je pozice, kdy je člověk doslova na lopatkách a tedy vydán svému okolí napospas."

Nenechte své dary spát

Pomocí meditace Na začátek a zpět se vydáváme přímo ke kořenům našich problémů, vyživujeme tím celou naši bytost. 
Nejvíce se však tato práce dotýká oblastí Načerpání síly, Přijetí sama sebe a Vědomého bytí.

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojení se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Přijetí sama sebe
Dovolte si jednat v souladu s tím,
co si myslíte a co cítíte.

Vědomé bytí
Odložte iluzi oddělenosti a ponořte se do oceánu vědomí.

Podívejte se na ukázku 

  • Na začátek a zpět - vedená meditace - 58:06 min.
    (vedená meditace je zároveň součástí videokurzu Aby porod nebolel. Více informací o videokurzu.)
  • Vedení Lucie je jemné a zároveň přímé a přesné. Umožní ti dostatek prostoru a zároveň tě povede přímo tam, kam je třeba. Na začátek a zpět.

Poslechněte si Lucii...

Jak získat vedenou meditaci?

Je to jednoduché. Po zaplacení kartou, či převodem dostanete do mailu odkaz na web, kde můžete videozáznam opakovaně zhlédnout.
K zakoupené nahrávce či videokurzu budete mít přístup po dobu 12 měsíců od okamžiku, kdy dostanete přístupové údaje.

Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.