Pusť se závaží, které si neseš od porodu

To, jak jsme se cítili během porodu je otisknuto v našem nervovém systému. Při porodu vzniká obrovské množsví nervových spojů a tím je v našem mozku silný obraz toho, jak jsme se cítili, co jsme prožívali, a jak jsme byli přivítáni na tomto světě. Tyto silné otisky ovlivňují náš život. Takovým způsobem, že si toho ani nejsme vědomi, právě proto, že si je neseme od samého začátku. Spoustu našich trápení a strastí vychází právě z tohoto momentu.

Na začátek a zpět je vedená cesta právě do tohoto období. Je to forma meditace, kdy máme šanci dotknout se něčeho, co tak silně formuje náš celý život.

Má-li rostlina poškozené kořeny, brzy zemře. Má-li je oslabené, nikdy pořádně nevyroste.
Za pomoci meditace Na začátek a zpět můžete vyživit právě vaše kořeny, abyste měli dostatek živin pro růst. Ať již v osobním, nebo profesním životě.

Proč si vybrat tuto vedenou cestu?

Lucie je pětinásobnou matkou a vždy říká: „Každý porod byl úplně jiný a každý v sobě nese témata na celý život. Vidím to na svých dětech."
Nejedná se tedy jen o naučenou teorii, ale zároveň o praxi ženy, která značnou část svého života podporuje návrat přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na svět.

Lucie Groverová

Expertka v oblasti těhotenství a porodu, máma pěti potomků, mimo dalších knih i autorka nejčtenější a nejprodávanější české knihy o porodech a originálních těhotenských vykládacích karet Aby porod nebolel.
Lucie se již mnoho let věnuje individuální i skupinové práci. Na svých seminářích a setkáních provází ženy i muže cestou k přirozenému porodu, spokojenému a naplněnému životu a přirozenosti v každém okamžiku. Věnuje se mnoho let přepisu limbického otisku a léčení prožitků z našeho vlastního porodu

"Ne, vždycky jsem usměvavá, jako tady na té fotce a ne vždycky jsem "právě na vrcholu". A přesto, nebo možná díky tomu miluji život takový jaký je ve všech jeho podobách. Když to jde, obíhám situace a dívám se na ně z různých úhlů pohledu. Když to nejde, počkám až přijde správný čas chopit se zodpovědnosti a důvěřovat." 

„Naprostá většina z nás v této době a v této společnosti přišla na svět způsobem, který nebyl přirozený, protože byl intervenovaný. Většina maminek nebyla ve své síle, ať už vlivem požitých farmak nebo vlivem instrukcí, které jim byly dávány zvenčí; vždyť si vezměte už jenom běžnou porodní pozici vleže na zádech. To je pozice, kdy je člověk doslova „na lopatkách“ a tedy vydán svému okolí napospas."

Nenechte své dary spát

Tím že v meditaci Na začátek a zpět jdeme přímo ke kořenům našich problémů, vyživjeme tím celou naši bytost. 
Nejvíce se však tato práce dotýká Načerpání síly, Přijetí sama sebe a Vědomého bytí.

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojení se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Přijetí sama sebe
Dovolte si jednat v souladu s tím,
co si myslíte a co cítíte.

Vědomé bytí
Odložte iluzi oddělenosti a ponořte se do oceánu vědomí.

Nekupujete zajíce v pytli

  • Na začátek a zpět - vedená meditace - 58:06 min.
    (vedená meditace je zároveň součástí videokurzu Aby porod nebolel. Více informací o videokurzu.)
  • Vedení Lucie je jemné, přesto přímé a přesné. Umožní ti dostatek prostoru a zároveň tě povede přímo tam, kam je třeba. Na začátek a zpět.

...a tady máte krátkou ukázku...

Jak získat vedenou meditaci?

Je to jednoduché. Po zaplacení kartou, či převodem dostanete do mailu odkaz na web, kde si můžete videozáznam opakovaně zhlédnout.
K zakoupené nahrávce či videokurzu budete mít přístup po dobu 12 měsíců od okamžiku, kdy dostanete přístupové údaje.

Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.