Hluboké léčení ženské síly a moudrosti

Vnímáte v sobě odkaz chrámové kněžky? Cítíte touhu jej oživit? Přejete si osvobodit svou ženskou sílu a plně se otevřít lásce?

Pak možná přišel čas probuzení…

Probuzení posvátného těla je setkání pro ženy, jehož smyslem je rozpomenout se na to, jak vědomě uchopit svou ženskou sílu.
Je určeno těm, které věří, že se v hloubi jejich těla ukrývá moudrost chrámových umění, a chtějí se s ní spojit.

Jedna z posledních žen, které ztělesňovaly toto učení, byla Máří Magdaléna. Znala způsoby a cesty, jak se otevřít původnímu zdroji. Věděla, jak milovat celým svým tělem tak, že tím muže nejen vyživila, ale poskytla mu znovuzrození. Probuzení posvátného ženství přináší úlevu duši, změkčuje vše, co uvnitř nás ztvrdlo, a obnovuje důvěru mezi ženami i důvěru ženy k muži.

 Má cesta k lásce

Vše začalo v Paříži, na schodech Sacré-Coeur, kde jsem ještě jako holčička uviděla žebráka. Rozběhla jsem se k němu. V jeho očích jsem spatřila příběh našeho stvoření i vyhnání z Edenu. Když jsem se dívala dál, ucítila jsem ohromnou vlnu boží lásky. Tenkrát se ve mně něco změnilo. Hledala jsem ten obličej, ten pohled všude kolem sebe. A někdy jsem ho dokonce v šepotu času i zahlédla.

Tato událost byla počátkem mého putování za zdrojem lásky. Přečetla jsem nesčetně knih a seděla u nohou mnoha duchovních učitelů. Jednoduše jsem musela najít způsob, jak mohu tady na zemi scelit svou duši.

Moje hledání mě dovedlo k náboženství a k duchovnosti. To, co jsem hledala, jsem našla v učení Krista a Nejsvětějšího Srdce.

Později přišel čas setkat se s temným ženstvím a začít sestupovat do jeho podsvětí. Učilo mě o zlomeném srdci, zármutku a rozervanosti. Sebralo mi lásku a naléhalo na mě, abych hledala tam dole, v chladné, černé propasti. Nakonec jsem mezi vzdechy smutku objevila nový život – laskavější a jemnější než ten předchozí.

Zkušenost mě přivedla k závazku milovat. Přinášet božskou přítomnost všem, kteří jsou rozervaní, zlomení, osamělí a unavení. Předávat přesně to, s čím jsem se poprvé setkala na schodech Sacré-Coeur.

Mým posláním je doprovázet ostatní na to místo modlitby, které nám ukazuje velikost lásky. Dělám to skrze mluvené a psané slovo. Nepoužívám žádnou konkrétní techniku. Jen se obracím k Bohu a jeho milosrdenství na nás prší. Když mu dovolíte, aby do vás hluboce proniklo, dojde k transmisi, která vám odhalí vaše vlastní tajemství.

Jeho čas právě přichází.

Anaiya vnímá hlubokou potřebu pravdivosti a má schopnost držet bezpečný prostor, do kterého mohou ostatní s důvěrou vstoupit. Navzdory temnotě, která se světem šíří, v našich nitrech víc než kdykoliv dřív roste touha zářit – žít naplněný život v hojnosti a v harmonii s ostatními i s naším zdrojem. A právě této touze Anaiya slouží celým svým srdcem.

 Knihy, které Anaiya napsal jsou k zakoupení v eshopu MAITREA.

Můžete se těšit na:

 - Příběhy o významu důvěry při probouzení posvátného těla a o možnostech našeho těla.
- Vyprávění o chrámových učeních a objasnění jejich významu a zdrojů síly.
- Vedenou vizualizaci vstupu do chrámu léčení a procesu očisty vašeho těla, duše i mysli.
- Předání techniky propojující mužské a ženské energie v našem těle.
- Vysvětlení postupů probouzení posvátného těla, které můžete snadno používat každý den.
- Návod, jak se svléknout tak, abychom tím zároveň vyživily a osvěžily svá těla.
- A především se můžete těšit na intenzivní setkání se svým tělem a na možnost věnovat mu plnou pozornost.

Prací v tomto kurzu rozvíjíte zejména tyto životní dary:

Oživení vášně
Seznamte se s vášní, kterou v sobě nosíte, a osvoboďte ji.

Načerpán síly
Buďte v těle. Spojeni se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Získejte 2,5 hodinový videozáznam semináře:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.